Darkcomet

rappers111

Üye
1 May 2012
183
0
Server fudluyorum crypter sağlam yani çalışıyor ama kendi bilgisayarımda fudlayınca arkadaşa tw ile atıyorum tıklıyorum fudlanmış halini fakat kurban bana gelmiyor darkcomette

rappers111

Üye
1 May 2012
183
0
ve bu her crypterda böyle kaç tane crypter denediysem aynı hatayı alıyorum fudluyorum ama lanet şey benim pc görüyor arkadaşa atınca görmüyor kurbanı

rappers111

Üye
1 May 2012
183
0
hocam kaç tane crypter kullandım kaç tane denedim ama olmuyor server fudladıktan sonra sıkıntı oluyor şuan arkadaşta çalışan crypteri kullanıyorum oda olmuyor dosya tc atıyorum tamam anti görmüyor ama indirince adam tıklıyorr kurban gelmiyor kendim tw danda denedim arkadaşta ama antiyi kapatınca nod32 yi o zaman açıyorum işte o zaman görüyor crypterda kesinlikle sorun yoktur

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
Eğer spyronic rata geçersen o problem ortadan kalkıcaktır Darkcomette bağlantı almayanlara hep spyronic kuruyorum anında bağalntı alıyor hatta serveri en inatcı olan rattır spyronic Kolay kaybolmaz

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
Aslında Spynetin Editlenmiş hali ama daha iyisi Forumda 20 30 kisinin tw bağlanmısımdır her birinde darkda bağlantı alamadım laptoptan bağlanıyor cogu spyronic kuruyorum anında bağlantı geliyor :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.