Darkcometçiler içeri

12 Mar 2013
145
0
Öncelike Hepinize merhaba

Rat Adıyla İlgili Bütün konularınızı Okuya Okuya Bu konuda kısa süre içerisinde sanırsın işin erbabı oldum o derece sitedeki tüm videolu anlatımlarınızı izledim denedim

no-ip / port açma / server oluşturma Çeşit Çeşit Videolardan Hepsini İzledim Sorun ise;
DarkCometle Server oluştururken asla verdiğim no-ip imi Kabul etmiyor (başka alıp başkada denedim) , test diyorum , İzlediğim tüm videolarda, ip test edildikten sonra yeşil yazı gelirken, bende En son Satırı kırmızı olan ve hemen hemen network was not connected

Local Hostumla denediğimd ise yeşil ışık yanıyor ve serveri oluşturduğumda dosya sadece benim bilgisayarımda çalışıyor arkadaşıma attığım zaman dosyayı açıyor fakat benim programda Gözükmüyor no-ip işini sorunsuz yapmama rağmen bir türlü beceremedim

-----------------------------
Artık Sonunda Pes edip sorunsuz olabilcegini tahmin ettiğim spyNet 2.6 Yı denedim Bundada no-ip mi portumu falan sorunsuz videolardan izleyerek herşeyin aynısını yaptım Fakat bundada hiç Bir Sorun Çıkmamasına Rağmen , Arkadaşlarım ve kendimdede dahil oluşturduğum serveri açınca spynet'te Göremiyorum umuyorumki Bana verilebilcek cevabınız vardır
Şimdiden ilgilenen herkeze teşekkür ederim

2 Nis 2013
81
0
Kardeşim En altt'a ki yazı önemli değil ama karşı tarafa yolladığın'da dosya virüslü olduğun'dan dolayı virüse yakalanır açılmaz otomatik olarak siler anti virüs programı yani serveri ya fudluyacaksın yada kurbanı bi şekilde kandırıp anti virüsü kapattır'dıkdan sonra atacaksın serveri bir teşekkür yeter

12 Mar 2013
145
0
Teşekkürler eline ayağına sağlık ama arkadaşıma antivirüsü kapatım deneme amaçlı söylüyorum yani içinde rat olduğunu virüsü kapatıp açsada olmuyo Endorfian gibi Teamwieverdan Yardımcı olabilcek Yokmu acaba ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.