Ddos hk.

15 Tem 2016
127
0
en etkili ddos saldırısı nasıl yapılır? bilen arkadaşlar fikir ve kaynak verebilir mi? evde ki pc den ddos yapılır mı? ne kadar etkili olur?

HeRTeS

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,860
2
Mars
Hoic en etkilisidir kardeşim fakat tek başına DDoS atmak sadece senin internetini yavaşlatmaktan başka hiç bir şey yapmaz ya botnetlerle birlikte saldıracaksın hedef siteye yada 10-20 kişilik tim halinde yoksa imkansız :)

ImSoSoRy

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
600
0
YAZILIM
@Hertes 'e Katılıyorum Dostum Eğer Saldırı Yapmak İstiyorsan Tim Halinde Olması Gerekiyor Veya Bi Sunucudan Saldırı Yapman Gerekiyor Sunucu İnternetleri Bildigin Üzere Türkiye Standartlarının Cok Cok Üstünde

15 Tem 2016
127
0
Hoic en etkilisidir kardeşim fakat tek başına DDoS atmak sadece senin internetini yavaşlatmaktan başka hiç bir şey yapmaz ya botnetlerle birlikte saldıracaksın hedef siteye yada 10-20 kişilik tim halinde yoksa imkansız :)

@Hertes 'e Katılıyorum Dostum Eğer Saldırı Yapmak İstiyorsan Tim Halinde Olması Gerekiyor Veya Bi Sunucudan Saldırı Yapman Gerekiyor Sunucu İnternetleri Bildigin Üzere Türkiye Standartlarının Cok Cok Üstünde

sunucu üzerinden yapmak daha mantıklı doğru. Çünkü evdeki pc den olmuyor malesef :(

ImSoSoRy

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
600
0
YAZILIM
sunucu üzerinden yapmak daha mantıklı doğru. Çünkü evdeki pc den olmuyor malesef :(

Ben Bi Keresinde 3 Sunucudan Saldırıyı Başlattım Cok Büyük Bi Koruması Yoksa Bahsettigim Böyle Özel Bi Yazılım Yoksa Koruma Olarak 20-30 Saniyede Senindir Ben Programı Actım 3 Ünde Acmamla Sitenin Kapanması Bi Oldu (Siteye Göre Degişiyor Yani) Yardımcı Olabildysem Ne Mutlu

Volkan FG

Uzman üye
31 Ara 2015
1,075
1
©Volkan&#848

guven5

Yeni üye
14 Tem 2012
25
0
Ddos = saldiri olarak algılasada, gerçek anlamda kurbana yani hedefe yoğun trafik yollamak anlamına geliyor, bu durumda birden fazla ip ile yapılan saldırılar en etkili olanlar diğer yandan hedef tarafında bulunan zaaf yada zaaflar da önemli. Diyelimki uyguladığınız method için bir önlem alınmışsa bunu kullanmanın bir mantığı yok.

birde tabi saldırının efektif olabilmesi durumu var, 1/50 verimli bir rakam sayılır, oran yani sizin harcadığınız trafiğe karşın hedef noktada oluşturduğunuz veri çıkışı ve trafik.

saldırı algoritması (method) bana göre en etkili saldırı çoklu ip ve karma porttan gelen saldırılar, tabi birde güncel exploitlerin kullanılmasıda (yeni bulunmuş ve güvenlği henüz alınmamış bir açık) saldırının etkili olmasındaki faktörlerden.

BARB4R0S

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
662
0
of Darkness.
Hotiç en etkili ddos değildir.hoic ddos değil zaten DoS, bir yazilimin ddos olması için eğer tek pcden tek netten yapıyorsan yazılımın ya Boyner olucak yada farklı proxylere bağlanıcak.

Etkili Saldırı yaparken önemli olanlar şunlardır
1- yüksek internete sahip olmak
2-bilgisayar gücünün yüksek olmasi
Nasıl yani bilgisayar gücünün yüksek olması ?
Mesela 6gb ram atıyorum yazilim daha verimli ve performanslı çalışır.illaki 6gb ram şart değil.

Neyse program öner dersen ipspoof veya proxy kullan yazılımlar tercih et.İp-ban almaya karşı.
Layer7 veya Layer4 saldırı deneyebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.