Çözüldü DDos İle İp Adresine Saldırı Yapmak Mümkünmü ?

ThePlayboys

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
373
0
root@PlayBoy
Bylr Saldırır Yapmak İçin DDos Programı Kullansak Olrumu ? Etkisi Varmı ?

Etkisi var mı diye bir soru sormanız gerçekten çok saçma :RpS_crying: "HOİC" isimli programla "w"bs"lt"n.net" isimli siteye geçmişte saldırı yaptığımızda 10 saniyede 500 internal eror veriyordu. Lakin yapacağınız siteye bağlı olarak sonuçlar değişmekte büyük çaplısitelere birşey yapamayacağınızı bilin ama ufak siteleri veyatta paylaşımlı hostingleri çok kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. Tabiki türk sitelerine saldırmanızı önermem yakalanma ihtimaliniz %99

YasinBey1

Üye
5 Haz 2015
112
0
Ankara
Etkisi var mı diye bir soru sormanız gerçekten çok saçma :RpS_crying: "HOİC" isimli programla "w"bs"lt"n.net" isimli siteye geçmişte saldırı yaptığımızda 10 saniyede 500 internal eror veriyordu. Lakin yapacağınız siteye bağlı olarak sonuçlar değişmekte büyük çaplısitelere birşey yapamayacağınızı bilin ama ufak siteleri veyatta paylaşımlı hostingleri çok kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. Tabiki türk sitelerine saldırmanızı önermem yakalanma ihtimaliniz %99

Bir Kişinin İp Adresi Elime Ona DDos Programı İle İp Adresine Saldırabilirim Deyilmi ?

FrezzY*

Katılımcı Üye
3 May 2013
762
1
Uzay
Beyler Bu Saatden Sonra Büyük Bir Saldırı Yapmak İçin Server Lazım Bende 12 Adet Linux Server Var.

Bunlarla Undergraund Tim'e Girmeyi Düşünüyorum Çok Büyük İşler Yaparız.

yani Demem O Ki Server ile saldırı yap Tek Kişilik Ordu Gibi Olursun ;)

ThePlayboys

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
373
0
root@PlayBoy
Beyler Bu Saatden Sonra Büyük Bir Saldırı Yapmak İçin Server Lazım Bende 12 Adet Linux Server Var.

Bunlarla Undergraund Tim'e Girmeyi Düşünüyorum Çok Büyük İşler Yaparız.

yani Demem O Ki Server ile saldırı yap Tek Kişilik Ordu Gibi Olursun ;)

Siz gelmişsiniz burda yen başlayan adam ddoc nedir bilmiyor diyorsunuzki server ?:woott

FrezzY*

Katılımcı Üye
3 May 2013
762
1
Uzay
Zaten adam ddoc nedir'i tam anlayamadı onu anladıktan sonra belki server olabilir , ama aslında server yapacağına botnet ağı kurması daha mantıklı olur.

Madem Adam Yeni Diosun Botnet Kasmaya Uğraşmaz Bilgisi Yetmez Kasacağı En Fazla 100 Kişi Fln

Ben 12bin kişiyi 3-4 ay gibi bi sürede kastım. Ama Sonra Bazı Sebeplerden Ötürü Sattım.

Paranın Birazıylada 12 Adet Server Aldım Gayetde İşimi Görüyor

ThePlayboys

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
373
0
root@PlayBoy
Madem Adam Yeni Diosun Botnet Kasmaya Uğraşmaz Bilgisi Yetmez Kasacağı En Fazla 100 Kişi Fln

Ben 12bin kişiyi 3-4 ay gibi bi sürede kastım. Ama Sonra Bazı Sebeplerden Ötürü Sattım.

Paranın Birazıylada 12 Adet Server Aldım Gayetde İşimi Görüyor

3-4 Ayda 12.000 gerçekten güzel bir sayı :RpS_crying: birazcık taktik verebilirmisiniz özel mesaj atıyorum 4 ayda 3.000 kasabildim

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Evet yapabilirsiniz. HOIC veya LOIC gibi programlar kullanarak. Ancak yakalanma ihtimaliniz olduğundan dolayı risklidir ve log tutmayan bir modeme ihtiyaç duyarsınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.