DDos ile saldırı atmak

27 Haz 2016
70
0
Bu ddos saldırılarısında (THT'nin yüksek güçlü programıyla olanda) siteyi çökertiyor muyuz kendimiz mi giremez oluyoruz :D

Nomosteryo

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
285
2
Trabzon
eğer arkadaşlarınla büyük bir paket ile yaparsan bi 5-10 dakika girilemez hale gelir site eğer kendin yaparsan 1-2 saniye belki olur belkide senin internetinden dolayı o olur.

DDOS saldırılarını Misyona göre ve arkadaşlarınla yap lütfen daha etkili olur iyi günler.

27 Haz 2016
70
0
eğer arkadaşlarınla büyük bir paket ile yaparsan bi 5-10 dakika girilemez hale gelir site eğer kendin yaparsan 1-2 saniye belki olur belkide senin internetinden dolayı o olur.

DDOS saldırılarını Misyona göre ve arkadaşlarınla yap lütfen daha etkili olur iyi günler.

2 kişiyle ne yapılabilir ? pkknın interntet sitesine felan birşey yapabilir miyiz :RpS_mellow:

KotuAdam1

Üye
16 May 2016
108
0
şu dos fikrinden kurtulsanızda daha başka şeylere yönelseniz ne olur yani hergün 3-4 tane dos konusu görmekten sıkıldım. siteye ping atıp elinize ne geçiceğini sanıyorsunuz ?

27 Haz 2016
70
0
şu dos fikrinden kurtulsanızda daha başka şeylere yönelseniz ne olur yani hergün 3-4 tane dos konusu görmekten sıkıldım. siteye ping atıp elinize ne geçiceğini sanıyorsunuz ?
Hocam şu siteye index atarak hacklemenin dersleri varmı ben daha bugün başladım ddosu kolay buldum da denedim .
NOT: modemden yaptım ; pkkonlineye atmayı denedim birşeyler oldu işte :D sonra mobil veriyle girmeyi denedim 1 dakika kadar girilmedi sonra geri düzeldi :p

KotuAdam1

Üye
16 May 2016
108
0
Hocam şu siteye index atarak hacklemenin dersleri varmı ben daha bugün başladım ddosu kolay buldum da denedim .
NOT: modemden yaptım ; pkkonlineye atmayı denedim birşeyler oldu işte :D sonra mobil veriyle girmeyi denedim 1 dakika kadar girilmedi sonra geri düzeldi :p

bırak hacklemeyi ilk önce. kendini geliştir programlama dillerini öğren forumda konuları bulabilirsin (python veya c++ tavsiyem)

Doukanyrdn

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
599
0
Ankara
Kardeşim bu dediğin programa göre değişiyor sana örnek vereyim bazı programlar sadece kendi pc inde o siteye erişimi kısıtlar fakat bazı programlar tamamen her pc de erişimi kısıtlar.

j4ckd4ni3l

Üye
27 Haz 2016
84
0
-
python 3.0 ile başlayabilirsin mesela.internette oldukça iyi anlatımlı var.hem linux işletim sistemi için hemde windows işletim sistemi için adam ayrı ayrı anlatmış.araştırırsan rahat bulabilirsin.

EfeqaN

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
489
0
bileyim?
Öncelikle Merhaba, DDOS attack'larının etkili olabilmesi için tek kişi ile değilde birçok kişi İle bir *VPS* yada *VDS* Server üzerinden gerçekleştirilmesi gerekli. kendi bilgisayarından HOİC, LOİC VB. programlar ile ddos atmaya çalışır isen bu senin internetini yavaşlatır. siteye yada sunucuya hiçbir şekilde zarar vermez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.