Çözüldü DDoS Nasıl Atılır, Kaç Kişi İle Atılır?

'B4TU

Katılımcı Üye
5 Şub 2019
392
439

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
DDOS için 1 den fazla makina gerekir.
dos dediğin ise bir siteye veya sunucuya gereksiz istekler göndermekten başka birşey değildir.
mesela pythonda sockeet kullanarak yapabilirsin.
bir socket tanımla sonra bir while döngüsü yaz(sonsuzluk için) ardından sockeadı.send(b'xxx') boş bir veri gönder :)
ama python dos programı için uygun bir dil çünki çok yavaş. sana önerim c# ile yazman veya c/c++(socket desteği var mı bilmiyorum).

'4KR3P

Katılımcı Üye
10 Şub 2022
254
182
ddos en az kaç kişi ile atılmalı? ddos nasıl atılır? açıklı bir video var mı ben bulamadım sorularımın cevabını verirseniz sevinirim iyi günler:)
Merhaba highfly

Ddos kendi local adresinden atman etkili olmaz sadece kendi internetinin trafiğini yavaşlatırsın. Fakat bunu sanal sunuculardan yaparsan etkili olur.
Size DOS / DDOS Saldırısı nasıl yapılır ve nedir ? konusunda detaylı olarak DDos hakkında bilgi veriliyor incelemeni tavsiye ederim.

İyi Forumlar.

Rx

Kıdemli Üye
12 Ocak 2021
2,316
1,445
(nowhere) in
ddos en az kaç kişi ile atılmalı? ddos nasıl atılır? açıklı bir video var mı ben bulamadım sorularımın cevabını verirseniz sevinirim iyi günler:)
Merhabalar değerli üyemiz:
"ddos en az kaç kişi ile atılmalı?" sorunuzun yanıtı: Bunun için bir sayı veremeyiz fakat tavsiyemiz ne kadar fazla kişi olur ise o kadar faydalı bir saldırı olacaktır.
"ddos nasıl atılır?" sorunuzun yanıtı: DDoS atmanın birçok yolu vardır forum üzerinde arayarak ulaşabilirsiniz ben size bir kaç adet DDoS scripti bırakıyorum umarım işinize yarar. pyddos Python2/3-SYN-Flood-Attack-Tool TorDDoS DOS-Attack-Script DDoS-Scripts
Umarım Sorunuza cevap verebilmişimdir.
İyi forumlar dilerim.

axenaspm

Üye
12 Şub 2022
56
20
Merhabalar değerli üyemiz:
"ddos en az kaç kişi ile atılmalı?" sorunuzun yanıtı: Bunun için bir sayı veremeyiz fakat tavsiyemiz ne kadar fazla kişi olur ise o kadar faydalı bir saldırı olacaktır.
"ddos nasıl atılır?" sorunuzun yanıtı: DDoS atmanın birçok yolu vardır forum üzerinde arayarak ulaşabilirsiniz ben size bir kaç adet DDoS scripti bırakıyorum umarım işinize yarar. pyddos Python2/3-SYN-Flood-Attack-Tool TorDDoS DOS-Attack-Script DDoS-Scripts
Umarım Sorunuza cevap verebilmişimdir.
İyi forumlar dilerim.
sağolun hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.