DDOS Nedir? Yanlış Bilinenler BAŞARILI DDOS ATTACK

AlakLtd

Üye
31 Tem 2016
84
0
Dos/$.76C##
Ddos attack yapmadan once/ddos hakkında/ tht

Konuda en çok açılan postlardan biri peki bu DDOS ATTACK nedir : DDOS ATTACK hedef sunucuya aşırı yüklenilerek site uploadını durdurmaya denir / Kabakuvvettir bunu başarmak için sağlam bir ağ altyapısı gerekmektedir​

SIKÇA GÖRÜLEN Bİ HATA VAR
Genellikle konularda gördüğüm şu; "Beyler ben ******* kullanıyorum bir etki etmiyor başka önerdiğiniz ddos programı varmı ' " Arkadaşlar ddos programlarınin sayısı veyatta fazlalığı siteye olan saldırı gücünüzü arttırmaz aynı güçte vurursunuz bunun nedeni bağlantınizin hız siniridir ha sunuda söyleyim daha güçlü ddos programı yoktur şuan piyasada olan ve olacak tüm programlar aynı seviyede etki eder emin olun

Etki sağlamak istiyorsanız kullanabileceğiniz yöntemler;

#Botnet (Başka bir bilgisayarı ele geçirip onun ağı ile saldırıyı güçlendirmek) ;

Botnet bir mirc script botudur. Script yazar gibi bot yazr gibi yazilir. Fakat kötü kodlar yazilir. Ve bu Scripti bilgisayarina kuranlar, lamerlerin botu haline gelirler. Peki neden yaparlar ellerine ne gecer diyecek olursaniz. iki amaci vardir botnetin.

1)Sunucuda user varmis gibi göstermek.
2)Baska sunuculara saldiri yapmak.

Evet siz scripti PC nize kurunca onlarin sunucusuna oto olarak giriyorsunuz. Böylece orda user gibi duruyorsunuz. Ayni zamanda bu sahislar size istedigi herseyi yaptirabilir. PC nize format bile atabilirler. Bu scripti kac kisiye kurdururlarsa o kadar botlari olur. Örnegin bu scripti 100 kisi PC sine kurarsa adamlar 100 bota sahip olur.

Ayni zamanda bu botlarla diger sunucularda msn reklami dagitarak botlarini arttirirlar. Botnet userden cok saldiri amacli kullanilir.

# Teammate ATTACK (Ekip Saldırısı) ;

Kurduğunuz topluluk ekip arkadaş vs ile farklı ağ adresleri ile hedef siteye aynı anda saldırmak

#Zayıf Sunuculara Saldırı;

Firewallsız kontrol altında tutulmayan ağ veritabanı göz altında tutulmayan siteler ( Firewallsız sıte artık nadirlesti)

Burada bırakacağım THT ailesi telden yazıyorum cidden yordu herkese iyi forumlar

Son düzenleme:

kenankel

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
763
0
Tek başına yapılan atak işe yaramazmı sizce. Birçok python ve perl exploit ilegayet güzel sonuçlar alıyorum cloudflare sitede 502 hata verdirmeden direk veritabanı hatası verdiren birçok exploit var deneyelim istersen

swezty06

Üye
10 Eyl 2015
101
0
Ddos programlarını benimki daha iyi diye yaristıran akıllara iyi ders verilmiş : )

Son düzenleme:

Ahyx

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
640
0
Secret kb.
şuan piyasada olan ve olacak tüm programlar aynı seviyede etki eder emin olun
Boost saldırını dahada kuvvetlendiriyor diye biliyorum kanıtıda bazı videolar ve program içeriğinde vardı.
Sen daha iyi bilirsin belki ben kendime güvenmiyorum sadece yanlışlık varmı diye soruyorum.

AlakLtd

Üye
31 Tem 2016
84
0
Dos/$.76C##
Kesinlikle hayır kardeşim itibar etme boosta felan düşünsene yazılım la veri Aktarımı hızını arttırıyosun komedi

p20yavuz02

Uzman üye
21 May 2016
1,792
0
Bileyim ?
kardşeim eline sağlık ancak bazı yazdıkların bence saçma yani bu şunun gibi birşey piyasadaki en iyi telefon ile en kötü telefon ikiside aram yapıyorsa aynı gibi birşey hoic çok fazla hasar verirken anınymous doser o kadar zarar vermez birde bir bilgisayardan daha fazla yaparsan diyleim bir programdan 100 paket gönderdi iki prgoramdan 200 gönderdi ikisi aynı ise 100=200 mü? yoksa 100=\200 mü? karar senin

AlakLtd

Üye
31 Tem 2016
84
0
Dos/$.76C##
kardşeim eline sağlık ancak bazı yazdıkların bence saçma yani bu şunun gibi birşey piyasadaki en iyi telefon ile en kötü telefon ikiside aram yapıyorsa aynı gibi birşey hoic çok fazla hasar verirken anınymous doser o kadar zarar vermez birde bir bilgisayardan daha fazla yaparsan diyleim bir programdan 100 paket gönderdi iki prgoramdan 200 gönderdi ikisi aynı ise 100=200 mü? yoksa 100=\200 mü? karar senin

Bak kardeşim anlamadığın şey şu telefonu kıyasladın ama doser gözümden bakamadın
A hoic olsun B de anonymouse (ki böyle Türkiye karşıtı terorist isimler Türk hack forumunda çok seviliyor her nedense) neyse şimdi A programı interneti kullanıyor B de kullanıyor şimdi A programı internetteki veri kısıtlamasını hiçe sayarak dahadamı fazla veri yükleyecek hem 2.si bunun belirli bir ayarı yokki internet hızına bağlı olarak ATTACK yapıyor eğer öyle birşey olsa tüm sunucuları 1 günde çökertebilirlerdi ya seçim her halükarda sizin yakında video ilerde kanıtlayacağım çok saçma birşeye inanıyorsunuz

AlakLtd

Üye
31 Tem 2016
84
0
Dos/$.76C##
Birde demişsin bir programdan 100 o programı 2.sekmede birdaha açarsak = 300 ya Cidde'n bukadar düz kontak olmayın üssümsün birde

AlakLtd

Üye
31 Tem 2016
84
0
Dos/$.76C##
Bak söyle anlatayım örnek 2000 kb sn hız var

1. Hoici açtın verinin 500 ünü yer
2. " "
3.
4.

Sonra up/down edecek veri kalmaz
İnternet sitesine girersin hata verir sevinirsin sonra bi bakarsın site geri açılmış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.