DDOS Progamı önerisi

ByJuaRes

Üye
6 Ocak 2013
125
0
Merhaba arkadaşlar raidcalldan ip imi alıp modemime vurdular ip bulmayı öğrendim ancak modeme nasıl vuracağımı bilmiyorum.Bunun hakkında bilgi verirmisiniz ve sağlam ddos programları önerirmisiniz şimdiden teşekkürler.

inSecurity

Uzman üye
13 Ara 2015
1,650
1
sen olsan high loic mi kullanırsın low mu biraz ingilizcen varsa low pasif high ise yüksek yani yüksek olanı kullanırsın yani sonuç hoic kimse pasif saldırı istemez.

p4tronf

Katılımcı Üye
22 Eki 2015
286
0
Loic hoic gibisinden programların çok boş birşeey oldugunu ipstresser kullandıktan sonra anlıyacaksın kardeşim bende raidcall kullanıyorum ve googleye ipstresser yazzıp araştırırsan bir vuruşta karşı tarafın baglantısını götürme şansın %99 bu arada raidcall ıdım:abidalzim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.