Ddos saldırısı yapmak

Burahan58

Yeni üye
26 Ocak 2016
33
1
kayseri
Hepinize merhaba arkadaşlar.
Bu sitede daha önceden bu konuyla alakalı birkaç tane konu açılmış ama ben pek anlayamadığım için tekrardan soruyorum.
Bir sanal sunucuya ddos saldırısı yapmak istiyorum.
Birkaç tane saldırı hizmeti veren site buldum ama, bunlar sanal paralar ile ödeme alıyorlar ve bana çok pahalı geldiler.
Türkiye'deki hiçbir hosting firması sunucularının bu şekilde kullanılmasına izin vermiyor.
Saldırı yaptıktan sonra iz bırakmayacağım bir site var mı.
Ucuz ve etkili bir yöntem var mı.

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
900
22
merhaba dediğin şey devlet izin vermiyor yani en ufak bi şirket senin tarafında ddos attığını bilse büyük cezalarla maruz kalabilirsin aksi halde hapis de yatarsın ve tazminat da acabilirler her şekilde suclu sen olursun o yüzden bulaşma bence

Burahan58

Yeni üye
26 Ocak 2016
33
1
kayseri
Merhaba;

Site Kullanmak Yerine Kendiniz Yapmaya Ne Dersiniz?
Kali-Linux'a Size Göre Bir TOOL Bulunmakta, slowloris. Saldırıyı Tek Başınıza Yapmanız Yüksek İhtimalle Yeterli Olmayacaktır, Bir Grup Haline Deneyebilirsiniz.

Merhaba bu konuyu okudum ve çok güzel görünüyor.
Mesele bunu yapabilecek bir sunucuyu bulmakta çünkü hiçbir firma izin vermiyor.
Yurt dışı kaynaklı bir sunucu olmalı.
Acaba Bir şekilde Google'dan ya da microsoft'tan sunucu kiralayıp bu işi yapmak mümkün mü.

Burahan58

Yeni üye
26 Ocak 2016
33
1
kayseri
merhaba dediğin şey devlet izin vermiyor yani en ufak bi şirket senin tarafında ddos attığını bilse büyük cezalarla maruz kalabilirsin aksi halde hapis de yatarsın ve tazminat da acabilirler her şekilde suclu sen olursun o yüzden bulaşma bence
Evet aynen ben de bu yüzden yurt dışı kaynaklı bir sunucu kullanmak istiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.