DDoS yazılımları hakkında

Huso577

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
427
0
Isparta
Beyler son günlerde merak saldım bu ddosa bazı programlar buldum hoic loic biliyorsunuzdur zaten biri bana bunların sahtemi gercek mi olduğunu söyleyebilir mi?Çünkü programı çalıştırdığımız gibi atıyoruz biraz sahte gibi geldi bana :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Konuya direk güncel atmak nedir dostum :)

Ddos olayı için programlar doğrudur TurkHackTeam olarak almanyaya Ddos saldırısı düzenlendiği zaman hoic kullanılmıştı, ancak belki biliyorsundur Ddos için vds, veya botnet şart oluyor

Huso577

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
427
0
Isparta
Beyler Anonymous DoSerla bi siteyi çökerttiğim zaman (ki bence çökmedi) downforeveryoneorjustme gibi bi site vardı oaraya girip bakamıyorum sanki bilerek yapılmış o program açıkken giremiyorum sadece.

ZehirBey

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
262
0
While
bu programlar lamer adlı hacker gruplarının kullandığı zararsız (Göstermelik) programlardır
Sana tavsiyem Python Ddos sciptlerini araştır
İyi forumlar dilerim

Shigi

Uzman üye
20 Ağu 2016
1,541
0
Tek başına dos atmak o siteye gidip sürekli "f5" yapmakla aynı şeydir. Yani sağlam bir siteye dos saldırısı yaparsanız (tek başına) , o sitenin çökmesi çok zor bir şey hatta imkansız.

Kopril54

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
929
0
Satürn
Beyler son günlerde merak saldım bu ddosa bazı programlar buldum hoic loic biliyorsunuzdur zaten biri bana bunların sahtemi gercek mi olduğunu söyleyebilir mi?Çünkü programı çalıştırdığımız gibi atıyoruz biraz sahte gibi geldi bana :(

http://www.turkhackteam.org/web-ser...os-denial-service-genis-anlatim-dev-konu.html <-------Buyur Anlatım

http://www.turkhackteam.org/program...-saldiri-araclari-genis-anlatim-dev-konu.html <-------- Buyur >Buda Araçlar

Rojang

Yeni üye
19 Mar 2017
12
0
Dos un Tek basina etkilli olmasini istiorsan sana iki üc Tavsiye veriyim.

1.Botnet Agi Kur.

2.Sunucu Kiraliyabilin yada bu aralar free de baya var.
Sunucu uzerine Saldirida kendi Internetinden daha fazla Etki gösterebilirsin.

3.Maddi Durumun Iyse Stresser satin al.
Nerdeyse Her Hafta yeni Stresser Siteleri felan kuruluyo uygun fiyatda bulabilin.

Birkac yöntem daha var da pek uzatmiyim :)

Ghozt

Üye
15 Mar 2017
70
0
Dostum Yazılımsal Hiçbirşey Saldırı gücünü arttırmaz veyahut azaltmaz bunu bilmen yeterli
Şuanki piyasada yaygın olan '' Şu ddos daha iyi '' tarzı saçma makaleler maalesef yaygın yanlış bilinen bir gerçek Unutmamalısınki DDOS Sanal birşey degildir boşlugu sanalla dolduramaz yada kapatamazsın Onlarında makine sunucuları vardırki bu sunucular Piyasada bulunan programlarla çökertilemez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.