Deamon tools yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
S.A
Arkadaşlar ben gta ıv indirdim 13 mb tı sonra açtım içindekileri çıkardım gtaıv.iso diye bir dosya vardı bende onu deamon toolsla açmaya çalıştım fakat olmadı bende ultra iso ile denedim yine olmadı açması için illada dvd ye mi yazmak gerekiyor

ASİ_LoRD Hayırlı Günler Diler....

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
hayır arkadasım deamon tools saten sanal sürücü sol altta simgesi vardır saatın orda onu saga tıkla kalıp dosyası yerlesti de ordan dosyanın nerde oldugunu bul tmm de bilgisayarıma gir orda göreceksin sonra içine gir istediğini yap

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin
Arkadaşım gta ıv'den bahsediyorsun nasıl 13 mb oluyor ? o oyun kuruldugunda 15-16 gb falan oluyor eminmisin indirdiginin gta ıv olduguna ? yaması falan olmasın ?

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
Arkadaşım her türlü yemin ederim ki 13mb açılınca 6.8 gblik dosya çıkıyor deamon toolsunda kullanılışını çok iyi biliyorum ama olmu yor açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.