Deep web de yeniyim...!!!

SAVRANLI

Üye
20 May 2016
144
0
Selamın Aleykum beyler...
ben deep web e yeni girmeye basladım ve girmeden önce deep web hakkında bircok yazı okudum bilgi edindim ondan sonra girmeye basladım...
benim tek bir sorunum var ve sizden yardım istiyorum ben link bulamıyorum sagdan soldan buldugum linkler kırık oluyor bana arastırmaya deyecek ve ilginç sitelerin linklerini verirseniz çok sevinirim şimdiden tesekkürler...:RpS_thumbup:

HeavyDaniel

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
414
0
SlagTown
kuş bakışı yap sitelere girebilirsin yükleme sakın yapma derim çünkü tehlikleli oradan açtığın bir siteden hoşuna gitse bile sakın birşey satın alma ipni iyice gizle suçu senin üstüne atmasınlar alçaktan uçma diyorum kısacası iyi surfler

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Selamın Aleykum beyler...
ben deep web e yeni girmeye basladım ve girmeden önce deep web hakkında bircok yazı okudum bilgi edindim ondan sonra girmeye basladım...
benim tek bir sorunum var ve sizden yardım istiyorum ben link bulamıyorum sagdan soldan buldugum linkler kırık oluyor bana arastırmaya deyecek ve ilginç sitelerin linklerini verirseniz çok sevinirim şimdiden tesekkürler...:RpS_thumbup:

Onion linkler mevcut zaten güncel olarak sen chrome ile girmek istiyorsan orn/: hsjwjsjjw.onion diye site var diyelim bunu hsjwjsjjw.onion.link diye yazarsan gidersin ama VPN kullan sağlam VPN ler var indir tamamdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.