deep web gircem!

Yuso.

Üye
9 Ağu 2023
143
18
arkadaşlar ben tor indirip deep web e girmek istiyomda bi çok yerden baktım bi yere bulaşmayın bi yeri kaydetmeyin kopyalamayın sadece gezinmeyle bişey olmaz diyolar genelde internette bende nord vpn den özzellikle kendi nordvpn nin özzeliği diye onion over vpn ve ya normal nordvpn açarak girmeyi düşünüyom işte vpn falan açsam sadece hidden wiki girip iki sitede gezip geri çıkıcam merak işte bi sorum dedim sizce bir sorun olurmu gezmemde?

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
8
56
deep web market onion sitelerinden alışveriş ne kadar güvenli olur? dolandırılma ihtimali yüksek olabilir ama güvenilir bir satıcı bulma ihtimalimiz nedir sizce?

Black_SWAN

Üye
12 Kas 2023
73
35
deep web market onion sitelerinden alışveriş ne kadar güvenli olur? dolandırılma ihtimali yüksek olabilir ama güvenilir bir satıcı bulma ihtimalimiz nedir sizce?
Reis sen Tor Browser la sadece gezinirsin ordaki siteler böyle dangalakları avlamak için kurulmuş bunları dolandırlırmak için kurulmuş torla girdiğin onion uzantılı bir siteden alışveriş akıl kârı deil.

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,356
14
874
anka.html
arkadaşlar ben tor indirip deep web e girmek istiyomda bi çok yerden baktım bi yere bulaşmayın bi yeri kaydetmeyin kopyalamayın sadece gezinmeyle bişey olmaz diyolar genelde internette bende nord vpn den özzellikle kendi nordvpn nin özzeliği diye onion over vpn ve ya normal nordvpn açarak girmeyi düşünüyom işte vpn falan açsam sadece hidden wiki girip iki sitede gezip geri çıkıcam merak işte bi sorum dedim sizce bir sorun olurmu gezmemde?
Tor kullanmak yeterli olurmu olmazmi orası tartışılır lakin tedbiri elden bırakmamak adına farklı vpn lerde kullanabilirsin lakin unutma. Tor açmadan önce nord vpn açıp Tor tarayıcısından gezinti yapacaksan internet hızının oldukça yavaşlayacağını unutma

Moderatör tarafında düzenlendi:

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,520
51
1,077
Arkana bak
Tor indirip istediğin yere girebilirsin, korkmana gerek yok hiç bişey olmaz.

Reis sen Tor Browser la sadece gezinirsin ordaki siteler böyle dangalakları avlamak için kurulmuş bunları dolandırlırmak için kurulmuş torla girdiğin onion uzantılı bir siteden alışveriş akıl kârı deil.
Üye alışveriş yapicagini söylememiş sadece gezinicem demiş. Lütfen daha saygılı davranınız.

Son düzenleme:

Black_SWAN

Üye
12 Kas 2023
73
35
+ Dark web de işte öyle katmanlar var yok böyle katmanlar var ben inanmıyorum aga varsa kim girmiş aga kim girmiş yt de atıp tutuyolar...
Tor Browser Abd Deniz Harp Araştırma Laboratuvarı tarafından askerlerle istihbarat iletişimini koruma amacıyla geliştirilmiş bir projedir.
tor normalde ajanlar için askerler için istihbarat amaçlı geliştirilecekdi fakat ağın izlenebilirlik durumu yüksek olduğundan tor geniş kitlelere uygun hale getirildi böylece hem takip edilebilirlik minimum seviyeye düştü.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.