Deep Web Metropolis

Qcoder

Üye
28 Kas 2020
108
1
Ben çözmeye çalıştım da olmadı, en son html kodlarına
bakayım dedim form css'i ddos_form olarak adlandırılmış!

idQUXWY.png

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Tek gördüğüm

Kod:
<div class="inputWrap"> 
<input type="checkbox" name="cap" value="1"> 
<input type="checkbox" name="cap" value="2"> 
<input type="checkbox" name="cap" value="3"> 
<input type="checkbox" name="cap" value="4"> 
<input type="checkbox" name="cap" value="5"> 
<input type="checkbox" name="cap" value="6"> 
<input type="checkbox" name="cap" value="7"> 
<input type="checkbox" name="cap" value="8"> 
<input type="checkbox" name="cap" value="9">
<div class="c1"></div> 
<div class="c2"></div> 
<div class="c3"></div> 
<div class="c4"></div> 
<div class="c5"></div> 
<div class="c6"></div> 
<div class="c7"></div> 
<div class="c8"></div> 
<div class="c9"></div>

Buradaki divlerin için boş ve

img lerin boyutu yok, kutuları seçerken de birine tıkla space ye tıklayınca nokta sönüyor tekrar tıklayınca yanıyor

Öte yandan captchanın çözülebileceğini zannetmiyorum, sürekli hata verir heralde

ThePhantom

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
394
1
Sence ?
Site şifresi çok kolay.Az önce girdim bu sadece cağtcha doğrulaması ve kolay.Kendinizi kandırmayın.decodelik bir iş yok.Sitede Uyuşturucu satışı yapılıyor.Bir ıyuşturucu marketi.Kendiniz biraz .Captchanın ne istediğini anlamaya çalışın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Site şifresi çok kolay.Az önce girdim bu sadece cağtcha doğrulaması ve kolay.Kendinizi kandırmayın.decodelik bir iş yok.Sitede Uyuşturucu satışı yapılıyor.Bir ıyuşturucu marketi.Kendiniz biraz aptalsınız.Captchanın ne istediğini anlamaya çalışın.

Captcha'nın ne istediğini anlasaydık biz de çözmüştük de, şifreyi neye göre çözdün?
ThePhantom

Son düzenleme:

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3
bazı şeyleri dendim dinle alakalı yazılar çıkınca incildeki tarih sıralaması yapıp dendim yine olmadı :)metropolis filmin özetini çıkardım tarihleri denedim yine olmadı ben din ile ilgili sanıyordum uyu****ucu ile alakalı çıktı yalnış yerden denemişim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.