Deep Web'de Gezinmenin En Güvenli Yolu

Kelyback

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
758
1
buldun
Selamun aleyküm,

Deep Web'e girmek isteyenler sürekli"girsek efpiay bizi bulurmu, suç deelmi olm, yakalarlarsa düzerler lan" gibisinden şeyler söylüyorlar. Çıkıpta bir polis sizi Deep Web'e girdiğinizden dolayı sizi infaz etmez veya hapes atmaz. Güvenlik konusunda tedirgin olmamanız için şu yöntemleri izleyebilirsiniz;

1. ---SANAL MAKİNE---

İlk öncelikle Parallels olur VirtualBox olur bir tane sanal makine indirip içine işletim sistemi kuruyoruz ve ilk adımı bitiriyoruz.

2. ---VPN---

Sanal makineden sonra bize ulaşmak isteyenler bizi farklı konumda bulması için VPN kullanıyoruz. Sanal makineden VPN'mize bağlanıyoruz(giriyoruz).

3. ---TOR BROWSER---

Deep Web'in olmazsa olmazı, güvenlik konusunda 1 numaralı tarayıcı. VPN'mize bağlandıktan(girdikten) sonra Tor Browser'a giriyoruz ve bir müddet bekleyip ayarları yapılandırmasını bekliyoruz. Artık Deep Web'de güvenlice gezinebiliriz.

Yok efenim bunlar yetersiz diyorsanız sanal makinenize bir tane daha sanal makine kurun ondan sonra satın aldığınız 1. VPN'ye bağlanın. Yok gene olmadı diyorsanız onada sanal makine kurun ve ardından satın aldığınız 2. VPN'ye bağlanın. Böyle böyle sürekli devam ettirebilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları aşağıya yorum olarak sorabilirsiniz.

Teşekkür butonuna basmayı unutmayın "Emeğe Saygı"

6 tane vds ile baglanirsak ping 2 saniye olur haberin olsun

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Aleyküm Ve Selam 1. Tor browser olmadan giriş varda bizmi bilmiyoruz 2. tor kendisi vpn proxy zaten 3. vds mantıklı ama ip adresinizi gizlemez
  1. Her tarayıcıdan Deep Web ağına girebilirsin. Chrome ve IE dahil.
  2. Tor'un kendisi VPN değil tüm kullanıcıları birbirine ve sunucularına karıştırarak %100'e yakın bir oranda gizlenmene olanak tanıyor.
  3. VDS/VPN sağlayıcın IP adresini, bilgilerini isteyen kişiye vermedikçe IP adresini bulmaları biraz zor olur.

Son düzenleme:

Gök-Kurt

Uzman üye
16 Ara 2012
1,516
0
27
İZMİR
1. Her tarayıcıdan Deep Web ağına girebilirsin. Chrome ve IE dahil.

2. Torun kendisi VPN Proxy değil tüm kullanıcıları birbirine ve sunucularına karıştırarak %100'e yakın bir oranda gizlenmeni sağlıyor.

3. VDS sağlayıcın IP adresini, bilgilerini isteyen kişiye vermedikçe IP adresini kimse bulamaz.

Hadi ya nasıl giriliyormuş :) vds normal pc bir farkı yok ayrıca ip herzaman bulunabilir

rebey59

Yeni üye
18 May 2016
40
0
24
Kayseri
androidde gezme istiyosan goole playda
orbofxt var tarayıcı olarak onionu indi yanlız
3 seviyeyekadar cıkabılırsın hem pcde hem androidde geri kalan seviyeler zorlar kardeşim :)

goldbarr

Üye
8 Haz 2016
57
0
bursa
deepwebin yasal alanlarıda var siz deepwebden alışveriş yapmadığınız sadece deepwebde internette nasıl gezerseniz ordada gezerseniz başınıza bir şey gelmez ama gidip uyuşturucu vb illegal olaylara karışırsanız gelin beni bulun demiş olursunuz zaten :):RpS_biggrin:

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Hadi ya nasıl giriliyormuş :) vds normal pc bir farkı yok ayrıca ip herzaman bulunabilir

abcd1234.onion bağlantısına direkt bir şekilde erişim sağlayamazsın. Ama sonuna .to (ya da başka bu tür Tor2web tarzı operatörleri) eklersen, yani abcd1234.onion.to yaparsan erişimini gerçekleştirebilirsin. Fakat bu yöntem ile pek bir güvenlik sağlayamazsın.

VDS/VPN'nin açıklamasını orada yaptım, IP adresi her zaman bulunabilir fakat o kadar kolay değil.

Son düzenleme:

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Sanal Makinenin İçine Sanal Makine Kurarsak Ne Olur Daha Güvenli Olurmu Sizce Hem 2 Farklı Vpn Kullanmış Oluruz Kendi Bilgisayarımdada Vpn Kullanırsak

Hem Tor'u Geçicekler
Sonra Vpn
Sonra Pc
Sonra Vpn
Sonra Pc
Sonra Vpn
En Sonda Biz

Daha da Güçlendirmiş Oluruz Ama Bilgisayarımızın Biraz İyi Olması Gerekmekte Sanırsam :)

9322emre

Yeni üye
26 Ocak 2016
2
0
Sayın Kardeşlerim,Bir Sitede Turklere,Muslimanlara,Başkanlarımıza,Polislerimize Kufur Ediliyor.Bu Siteyi Hacklemede Yardım Ederseniz Sevinirim :) Bağlantı Ekleyeceğim.http://yabbo.org

kadiryigit3

Uzman üye
29 Ocak 2016
1,309
0
Amacın kötü değilse okadar gizlenmeye gerek yok amacın kötüyse zaten nekadar gizlenirsen gizlen bulunursun

Ben daha önce girmiştim Böyle cesetler falan vardı cinsel ilişkiye giriyolardı cesetlerle
2 cup 1 girl vardı böyle böyle piskopatlıklar falan

bu deep web midir tor browseden girmiştim
artı ZenMate vardı
pek bi tehlike varmı ?

OurMine

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
711
0
Error Login'
ben bi ara girdim canlı canlı adam öldürüp ayağını kolunu felan kesti.psikolojim bozuldu 2 hafta uyuyamadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.