Deep webden nasıl alışveriş yaparım

Jrow

Üye
29 Tem 2017
112
0
Deep webden alışveriş yapmak istiyorum Türkiye'ye ürün gönderiyorlar mı gümrükten gecer mi bilgisi olan varmı

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Öncelikle Deep Web Bir Site Olmadığı İçin Genel Bir Yorum Yapmak Doğru Olmaz.

Ama Ben Deep Web Üzerinden Alışveriş Yapmanızı Önermem Sonuçta Alışveriş Yaptığınızda Bir Güvence Yok ve Kimden Geldiğini Bilmiyorsunuz.
Ürün Kusurlu Gelebilir veya Hiç Gelmeyebilir.

Ama İlla Yapmak İstiyorum Diyorsanız Bu Konu İşinize Yarayabilir ;

https://www.turkhackteam.org/deep-w...sveris-yapilir-odeme-yollari-ve-pgp-kodu.html

candalgc

Üye
20 May 2018
172
1
Sadece satıcının sana verdigi link ile satıcıyla iletişim kurup ürün satınalabilirsin ürünler genelde sınırkapılarından teslim edilir ptt kargonun getirmesini beklemiyorsun heralde ?

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
Bitcoinle yapmak zorundasın hem ne alacaksın Silk Road, blackmarketguns, counterfeit center vs sitelere girdim hepsi çok pahalı Türkiye'ye gönderilen ürünler var ama gümrükte geçmez

SAWTHERAP

Yeni üye
24 May 2019
4
0
Şuanda güncel olarak bir Bitcoin 48.716,52 Türk Lirası.Deep Web'de tehlikeli bir site durumunda.Siteden bir şey satın almadan önce bir kez daha düşün derim.(Güvenlik açısından)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.