Deep webten kanal buldum 25 milyarlık laptopu 7 milyar alıcam ?

TyranTigRe

Üye
15 Mar 2017
80
0
Beyler slemlar deep webten çok güzel bi laptop alıcam fatura ve garantisiz ancak 0 kutusunda yollıyacaklarını söylüyorlar samsara da gördüm escrow la alıcam ancak çin malı falan olma ihtimali var mıdır ? veya ne gibi bir zarar görürüm?

tears is there

Yeni üye
18 Eyl 2019
2
0
Türkiye de yaşıyorsan eğer DeepWeb'in Türkiye için kargo yollamadığını biliyorum.Ayrıca güvenliği olmayan bi siteden 7 bin liralık alışveriş yapmak ne kadar mantıklı ?

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Escrow yeterince güvenlidir.. Cihazı hızlıca kontrol edersin, sıkıntı varsa parayı 'release' etmezsin, alamazlar.. Ama hangi escrow servisini istiyorlar?

Ben de escrow servisleri ile program sattım. Lisans dosyasını escrow'daki release şartı olarak koydum, gayet güzel oldu. Ama fiziksel bir malın satılması durumunda senin onlara kazık atma imkanın var, onlar seni kolay kolay kazıklayamazlar.

Cihazı alınca 100% format at, her şeyi sıfırdan yükle. Hani zannetmem, ucuz olmasının tek sebebi çalıntı mal olması. Bir sorun çıkacağını zannetmem, sadece ahlaki olarak "çalıntı mal kullanmam, hırsızlığa alet olmaktır" diye düşünürsün o başka.

"Zaten hırsız oldukları belli, kazıklayayım" diye düşünürsen ve yabancı iseler, seninle ilgi kurulamayacak bir yere, adını vermeden kargolatırsın, sonra escrow'a "kutu içinden sadece tahta parçası çıktı, ücreti bırakmayın" dersin, escrow ücreti karşılığı laptop'u almış olursun. Dava aşamasına bile gelse "senin sözüne karşı onların sözü" olacaktır, kazanırsın.

Ben yargılamam, yolu gösteririm. Nasıl olsa yabancı imişler ve de bariz belli ki hırsızlar.

TyranTigRe

Üye
15 Mar 2017
80
0
Escrow yeterince güvenlidir.. Cihazı hızlıca kontrol edersin, sıkıntı varsa parayı 'release' etmezsin, alamazlar.. Ama hangi escrow servisini istiyorlar?

Ben de escrow servisleri ile program sattım. Lisans dosyasını escrow'daki release şartı olarak koydum, gayet güzel oldu. Ama fiziksel bir malın satılması durumunda senin onlara kazık atma imkanın var, onlar seni kolay kolay kazıklayamazlar.

Cihazı alınca 100% format at, her şeyi sıfırdan yükle. Hani zannetmem, ucuz olmasının tek sebebi çalıntı mal olması. Bir sorun çıkacağını zannetmem, sadece ahlaki olarak "çalıntı mal kullanmam, hırsızlığa alet olmaktır" diye düşünürsün o başka.

"Zaten hırsız oldukları belli, kazıklayayım" diye düşünürsen ve yabancı iseler, seninle ilgi kurulamayacak bir yere, adını vermeden kargolatırsın, sonra escrow'a "kutu içinden sadece tahta parçası çıktı, ücreti bırakmayın" dersin, escrow ücreti karşılığı laptop'u almış olursun. Dava aşamasına bile gelse "senin sözüne karşı onların sözü" olacaktır, kazanırsın.

Ben yargılamam, yolu gösteririm. Nasıl olsa yabancı imişler ve de bariz belli ki hırsızlar.

Teşekkürler dostum peki türkiye içi olsa nası bi değişiklik olur ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.