DeepWeb Güvenilir Siteler?

10 Ara 2017
243
0
Rookie
DeepWeb den teknolojik aletler almak istiyorum fakat sitelerin yarısı Scam güvenilir site biliyormusunuz. Veya hack ile alakalı forum siteleri?

Son düzenleme:

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Dostum güvenilir site yoktur oralarda ve Türkiye' ye hiç getiremezsin ve çoğu site scam.

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Yurt dışına çıkıp oradan kendin alabilirsin ama yinede güvenilirlik açısından sıfır dostum.

VatanSeverTurks

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
612
18
Yokluk.
Kardeşim senin ulaşabileceğin sitelerin hepsi scam (dolandırıcı). Sadece belli bir katmana ulaşabilen insanlar oralardan alışveriş yapabilirler o katmanlara ulaşan kişilerde gelipte ben 8. katmandayım demez yasalda değildir. Havada bulut sen bu işi unut :)

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
Kardeşim senin ulaşabileceğin sitelerin hepsi scam (dolandırıcı). Sadece belli bir katmana ulaşabilen insanlar oralardan alışveriş yapabilirler o katmanlara ulaşan kişilerde gelipte ben 8. katmandayım demez yasalda değildir. Havada bulut sen bu işi unut :)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=rpKIV0O0fWM[/ame]

5 Tem 2019
97
1
silk road scam değil gerçek ama satıcılar senin türkiyeye gönderebilirmi bu önemli gümrüğe takılmasa bile o telefonlara hat takamazsın çünkü imei leri olmuyacak ve imei de atamıyacaksın çünkü telefon kendi firmasına bile kayıtlı değildir yani oyun performansı veya kaliteli fotoğraflar için yeni bir telefon arıyosan olabilir ben olsam kendimi riske atmazdım telefon büyük ihtimalle gümrüğe takılır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.