DeepWeb

toxin06

Üye
14 Nis 2012
87
0
Ankara
Ben DeepWeb'de video,resim ve dosya gibi çeşitli şeylere erişmek ve incelemek, bunlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.Torbrowser kurulu ama ben site bulamadım yardımcı olacak kişilere şimdiden teşekkür ederim.

:RpS_thumbup:

toxin06

Üye
14 Nis 2012
87
0
Ankara
@ByBrawe şöyle bir göz gezdirdim bir kaç satır birşeyler okudum ilgimi çeken fakat hiç bir siteden bahsedilmemiş.siteler down filan diyor.Link paylaşılmamış girebilmem için neler yapmam gerektiğini,deepweb'in nasıl bir yer olduğundan filan bahsetmiş sanırım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.