deepwebde dolandırıldım mı

13 Tem 2012
54
2
deepwebde versus market isimli yerden apple watch alayım diye 2.000 lira gönderdim siteye giremedim erişim kapandı başka hesaptan admine yazdım ddos saldırısı var bazı hesaplar engelleniyor dedi dolandırıldım galiba arkadaşlar :( sizce ne yapabilirim güvenilir siteler var mıdır

Fugit|ive

Katılımcı Üye
2 Şub 2022
419
121
《Unknown》
deepwebde versus market isimli yerden apple watch alayım diye 2.000 lira gönderdim siteye giremedim erişim kapandı başka hesaptan admine yazdım ddos saldırısı var bazı hesaplar engelleniyor dedi dolandırıldım galiba arkadaşlar :( sizce ne yapabilirim güvenilir siteler var mıdır
Merhaba
Öncelikle şunu söyleyeyim girdiğiniz yer dünyaca ünlü bir marka değil ki Deep web, siz nasıl inanabiliyorsunuz böyle kişilere benim aklım almıyor 🤨

15 Ocak 2021
239
70
herzaman her yerde

deepwebde senin girdiğin katlar tokatçılar için geliştirilmiş tuzaklar geçmiş olsun paranızı ucurmuşlar

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,024
1,054
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Yaw biliyon deepweb kötü bir yer olduğunu neden alışveriş yapıyon git adamın sitesini hackle ver lan paramı de vermezse adamın tcsine kadar bul deepwebw kat bitti iyi günler

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
2,232
Reis birini çözüm işaretle zaten sorun çözülmüş post kasımı olmasın.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,541
692
24
Geçmiş olsun dolandırılmışsınız.
Güvenli site çok fazla olamamakla birlikte dolandırıcı kaynıyor yazmasına rağmen buradan halâ nasıl alışveriş yaptığınıza şaşırdım.
Valla hocam ben bu insanları anlamıyorum apple watch alıyorsun ve aldığın yerin ismi şu= Deep web :D ciddi olamazsın. Umarım sana bu ders olmuşdur. Apple watch evet pahalı bişi sana tavsiyem aylık ne kadar kazanıyorsan bir hedefin varsa onu almak istiyorsan yediğinden içtiğinden kesiceksin daha idareli olucaksın o hedefe ulaşmak için paranı biriktiriceksin ya da paranı biriktirip yatırım yapıcaksın sen şimdi 2 bin tl den oldun 2 bin tl yi şimdi çatır çutur yicek adam. Geçmiş olsun ama bu sana ders olsun bence.

Not= Yatırım ihtiyacınız olmayan para ile yapılmalıdır kredi çekip yatırım yapmayın.

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
2,232
Valla hocam ben bu insanları anlamıyorum apple watch alıyorsun ve aldığın yerin ismi şu= Deep web :D ciddi olamazsın. Umarım sana bu ders olmuşdur. Apple watch evet pahalı bişi sana tavsiyem aylık ne kadar kazanıyorsan bir hedefin varsa onu almak istiyorsan yediğinden içtiğinden kesiceksin daha idareli olucaksın o hedefe ulaşmak için paranı biriktiriceksin ya da paranı biriktirip yatırım yapıcaksın sen şimdi 2 bin tl den oldun 2 bin tl yi şimdi çatır çutur yicek adam. Geçmiş olsun ama bu sana ders olsun bence.
Haklısın ama bu kadar da üstüne gitmeyin. Ölenle ölünmez.

Yuzarsiff

Yeni üye
14 Şub 2022
8
2

Hocam sanırım Adana01 adlı kullanıcıdan satın aldınız. O adamın tüm malları masum insanların kredi kartı bilgileri ile yapılan alışverişlerden ve yağmalanan depolardan oluyor. Yani adam büyük bi hırsız. Kendisiyle konuştuğumda bunları 1 TL ye satsa dahi kazanç yaptığını söyledi. Demem odur ki ordan yapılan her alışverişte hırsızlara büyük bir şekilde destek oluyorsunuz. Çok fazla dolandırıcılık mevzusu oluyor o adamın. Kusura bakmayın ama zerre üzülmüyorum. 2000 TL daha ucuz diye alışveriş yapıyorsunuz ancak elinizdekinden de oluyorsunuz...

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
Evet o site dolandırıcı hep öyle diyorlar ne zaman sipariş verirseniz öyle oluyor o siteye girmenizi önermem çocuk bile satıyorlar o sitede sitenin eski adı da torrez market zaten

Alcatraz0657

Katılımcı Üye
14 May 2020
284
80
hocam senin girdiğin deepweb katları zaten dolandırıcı kaynıyor, forumda her yere yazıyorlar inanmayın diye kusura bakmayın ama biraz kendiniz kaşınmışsınız, geçmiş olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.