Deli gibi büyük bir olay oldu

HGYO

Yeni üye
6 Nis 2020
49
6
arkadaşlar bir arkadaşla konuştum şakalışıyoruz bu mernis olayları hakkında adam bir anda tc mi bana attı ismimi soy ismimi bilmiyordu numara sorgu atmış arkadaşımın bana yazdığı bu

arkadaşa sordum muhtemelen yanlış değil
[13:44]
telefon sorugus atmış telefonuna kod gelmiş
o kod giden telefon annenin üstüne kayıtlıymış

doğru discord üzerinden telimi nasıl bulabildi? telefon numaram discorda kayıtlı herhangi bir scam fln yemedim tokenimde çalınmadı 2ad açık

HGYO

Yeni üye
6 Nis 2020
49
6
2ad açık olsun fark etmez onu da geçerler cimere şikayet edin ve mailinizi kontrol edin rat yemişsiniz sanırım
arkadaşım çokta bir şey yapacağını sanmıyorum ama rahatsız edici ve rat yemediğime eminim anti virüs tarattım adamdan en son psd dosyası indirmiştim oda kendi sitesinde ücretsiz veriyordu

C-137

Katılımcı Üye
6 May 2022
279
64
arkadaşlar bir arkadaşla konuştum şakalışıyoruz bu mernis olayları hakkında adam bir anda tc mi bana attı ismimi soy ismimi bilmiyordu numara sorgu atmış arkadaşımın bana yazdığı bu

arkadaşa sordum muhtemelen yanlış değil
telefon sorugus atmış telefonuna kod gelmiş
o kod giden telefon annenin üstüne kayıtlıymış

doğru discord üzerinden telimi nasıl bulabildi? telefon numaram discorda kayıtlı herhangi bir scam fln yemedim tokenimde çalınmadı 2ad açık
Şu arkadaşlardan bıktım yakında bir konu açacağım bu arkadaşlarla ilgili

emirb16

Üye
28 Mar 2021
118
22
knk peki bunu nasıl yaptı
rahatsız edici olduğunun farkındayım fakat bukadar kasmaya gerek yok kendini
allah bilir discord doğrulama dan çekmiştir isim soyismini veya arkadaş ortamından görmüştür
dc de felan farklı nickle senle konuşup sorgulatıp kendi hesabından datanı atmıştır
isim soyisim yani bulunamayacak birşey değil basit.

C-137

Katılımcı Üye
6 May 2022
279
64
knk peki bunu nasıl yaptı
Sosyal mühendislik senin İnternette bıraktığın ayak izleri dostum zihninin açıkları saymakla bitmez illaha bi yerde belli etmişsindir öyle çok bilgili biri emin ol sana panelden sorgu yapmaz :D bunlar sadece kendini tatmin etmek isteyen lamerların yapacağı şeylerdir bu yüzden için rahat olsun en yakın zamanda şikayet et

HGYO

Yeni üye
6 Nis 2020
49
6
Sosyal mühendislik senin İnternette bıraktığın ayak izleri dostum zihninin açıkları saymakla bitmez illaha bi yerde belli etmişsindir öyle çok bilgili biri emin ol sana panelden sorgu yapmaz :D bunlar sadece kendini tatmin etmek isteyen lamerların yapacağı şeylerdir bu yüzden için rahat olsun en yakın zamanda şikayet et
googledaki kayıtlı telefon numarasından bulmuş bu konuda bilgisi olan var mıdır hocam?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.