.dem uzantılı bir video dosyasını .avi veya .3gp uzantıya nasıl çevirebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anarchy19

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
677
0
BuRSa*
ARkadaşLar başlıkta belirtiğim gibi .dem uzantılı bir video dosyasını .avi veya .3gp uzantıya nasıl çevirebilirim ... Aradım fakat işe yarar bir Pro Elime geçmedi ...Acaba bu konuda bilgisi olan veya fikir vermek isteyen birileri varmı ??? ben Yıllardır CS 1.5 oynuorum HLTV aracılıgı ile video yaptım fakat uzantısını çeviremedim ... YArdımCı olursanız çok mahbule geçer ...konuyu inceleyen arkadaşlara teşekürler ... yardımcı olursanız çok işime yarıyacakkk ... şimdiden saolun .​

anarchy19

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
677
0
BuRSa*
saolasın pıni$her02 dediklerini denicem ama bişi sorcam hypercam CSde işe yararıyo şayet FPS oranı kaç onuda söleme imkanın varmı ? Pcmin özellikleri normal derece FPS ekran kartına dayalı bişi oldugunu tahmin ederek ekran kartımın modelini söleme gereği duydum onuda sölesem ii olur
ekran kartım NVİDİA Geforce 9800 GT 1 gb

gayet güzel bi ekran kartı FPS oranı iyi olurmu bu önerdiğin PRO ile ??

ha bu arada unutmadan söleyim Total Video Converter 'da .dem uzantısını çeviremiyor bildiğim kadarıyla ...

Son düzenleme:

anarchy19

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
677
0
BuRSa*
Kardeş inan biLmiyorum. SeriaLini buLursan 10 Numara oLur hatta buLursam Onuda Vereyim ben ;)

KArdesm dediğin pro kurdum PCye ama FPS çok düşüyo cs ile oynarken FPS 40 lara düşüyo oynanmıyo malesef tam perfonrmans vermio pro :( o pro sadece desktop cam gibi kullanılır zaten asıl amacıda o olsa gerek ... bana Csde adam gibi kasmadan sorunsuz video çekebileceğim bi pro önerebilrmisiniz ... Varsa bildiğiniz ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.