Deneme sınavı cevap anahtarını çaldım

Hajord

Katılımcı Üye
3 Ara 2015
874
0
Nereye...
Beyler her 2 haftada okulda deneme sınavı oluyor bugun deneme sınavı vardı sınavdayken hocaya soru sorcam diye aşşagi indim bi baktım sınav devam ederken cevap anahtarı cıkmıs gizlice aldım yukarı cıktım 10 dk sona tuvalete gıtcem diye izin aldım yanımda kitapcıgıda götürdüm cevap anahtarının cogunu gecirdim sonuclar babamın telefona mesaj geldi okul birincisiyim şuan hem mutlu hem üzgünüm yengeniz triplerde ondan o ayrı mesele görüşlerinizi bekliyorum..

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Kamera olmaması şaşırtıcı.

✯Phantom GPU Xtreme: Gaming Pro✯
Bomba Gibi Geliyor!

MucahitSarikaya

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,567
0
muco.php
Ve ey kavmim! Ölçüyü ve tartıyı adaletle yapın; insanlara eşyalarını eksik vermeyin; yeryüzünde bozguncular olarak dolaşmayın.
( HUD , 5 )
ZkmJ6G.gif

Vesselam...
ZkmJ6G.gif

Son düzenleme:

fallen2k3

Uzman üye
3 Eki 2015
1,256
0
Börteçine
Benzer bi olay yaşamıştım :) Normalde sınıvlarda 50-60 doğru yapan ben sınavı ful çekmiştim :) Çok araştırıldıda bulamadılar :D Bikereden bişey olmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.