denetim masasından program silinmiyor

EgemenLoss

Üye
22 Ağu 2016
62
0
Dünya.dll
Denetım masasından acıyorum ve kaldıra basıyorum bır program ındırılıyor dıyor ben bakıytorum program ınmıyor sızce ne yapmalıyım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
Sanıram arka planda çalışan bişey var. Görev yöneticisine bir göz at.
Bilgisayarı kapa aç tekrar dene. Olmazsa eğer program kaldırmak için ayrı programlar var diye biliyorum ama hiç denemedim. Belki işini görür.

Crusherbonez23

Yeni üye
19 Mar 2017
1
0
buna baka bilirsin

İlk önce ctrl alt del yap o uygulama arka planda açıksa kapat sonra tekrar dene, olmazsa asc cleaner var onu indire bilirsin onu beğenmezsen ıobit var onu da indire bilirsin bunlar bayaa işine yarar. yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.