Derin İnternet ve ilerisi…

Targerian

Yeni üye
22 Ocak 2019
6
0
Merhaba arkadaşlar, ben kendimi meraklı bir internet gezgini olarak tanımlıyorum, sürekli olarak bilinmeyen ne kadar şey varsa meraktan araştırırım. Bildiğiniz üzere deepweb eskisi kadar merak giderecek bir yer olmaktan çıktı fbi usa polisinin av yaptığı bir yer haline döndü, eskisi gibi gizemli pek bir içerik de kalmadı haliyle, size sorum .clos .loky .//222 gibi uzantılı sitelere nasıl girebilirim? Daha önce bulut sistem üzerinden kali linux ile Chaosvpn’i kurmayı denedim, ancak pek bir sonuç elde edemedim, sizler bu konu ile ilgili neler biliyorsunuz? Aydınlatırsanız sevinirim iyi günler dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bubinick

Üye
3 Haz 2023
54
23
22
Bursa
Bu ağlar özeldir. Bu yüzden girmek için yeterliliğe sahip olman gerekir. Bir zamanlar bizimde açtığımız hamachi ağları özeldi mesela şifreyle girilebilirdi :D ağın özel olması içeride seri katillerin olduğu anlamına gelmiyor. Bunların hepsi katmanlar vs şehir efsanesinden ibaret. Dediğin türden ağlara erişmek için sistemin kurucusuyla iletişime geçip methodu öğrenmen gerekiyor. Aynı şey .onion içinde geçerli mesela ama o Protokolü çalıştırabilen bir tarayıcı olduğu için bağlanabiliyoruz.

Targerian

Yeni üye
22 Ocak 2019
6
0
Bu ağlar özeldir. Bu yüzden girmek için yeterliliğe sahip olman gerekir. Bir zamanlar bizimde açtığımız hamachi ağları özeldi mesela şifreyle girilebilirdi :D ağın özel olması içeride seri katillerin olduğu anlamına gelmiyor. Bunların hepsi katmanlar vs şehir efsanesinden ibaret. Dediğin türden ağlara erişmek için sistemin kurucusuyla iletişime geçip methodu öğrenmen gerekiyor. Aynı şey .onion içinde geçerli mesela ama o Protokolü çalıştırabilen bir tarayıcı olduğu için bağlanabiliyoruz.
Cevap için çok teşekkürler kralsın :) 🙏

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.