Dershane katilimi hk

xleader

Katılımcı Üye
29 Nis 2013
328
0
Moria Madeni
Arkadaşlar mezuna kaldım . Dershaneye yazılmaya karar verdim kızılayda tümay dershanesi hoşuma gitti . Sizin bir bilginiz varmı tümay dershanesi ile ilgili ,iyimidir ? ya da başka önerebileceğiniz dershane varmı ? İyi forumlar ...​

Moderatör tarafında düzenlendi:

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Meğzuna kalıyorsanız öncelikle Allah yardımcınız olsun ben çok çektim o hissi bilirim size tavsiyem kesinlikle bir eğitim kurumuna gidin dershane olur özel ders olur vs çünkü insanlar meğzuna kalma vs bilmiyor onlar bu kazanamadı boş geziyor havasındalar ve her işe sizi çağırıyolar aileniz dahil boş sanıyorlar çünkü Meğzun için size Barış ayhan ın KAF serisini şiddetle tavsiye ederim mükemmel bir yayıncılık anlayışı var ve ister istemez çözmeye başladığınızda kendinizdeki gelişimi farkedeceksiniz,düşenin halinden yine düşen anlar her türlü konuda bana ÖM atabilirsiniz elimden geldiğince size yardım etmek isterim

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Ankara Kızılay mı?
Maddi durumun ne
Eğitim seviyen tam olarak ne (Anadolu Meslek fen - temelsiz, az buçuk bilgin,)
Sayısal sözel
Butik dershane imkanın varmı.

Biraz daha bilgi ver öneride bulunayım

xleader

Katılımcı Üye
29 Nis 2013
328
0
Moria Madeni
Ankara Kızılay mı?
Maddi durumun ne
Eğitim seviyen tam olarak ne (Anadolu Meslek fen - temelsiz, az buçuk bilgin,)
Sayısal sözel
Butik dershane imkanın varmı.

Biraz daha bilgi ver öneride bulunayım

Temelim sağlam , (Mat geo 35 +)
Sayısalım ,
Anadolu lisesi ,
6000 TL bütçem var ,

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Temelim sağlam , (Mat geo 35 +)
Sayısalım ,
Anadolu lisesi ,
6000 TL bütçem var ,

Sıhhiye deki açı ya giden arkadaşlarım memun ama kalabalık dediler.
Kızılayda mat fen ile odtülüleri övdüler ama odtülüler çok yüksek fiyat. (ama butik)
Aslında temelin varsa dershane önermen sorularını sorman için bi hoca bulman senin için yeterli olur. Şuan yaz kampları var vakit kaybetmeden başvur sınavlarına gir.

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
Ben açı dershanesini öneririm kızılaydaki orda 11. sınıfta gittim bu sene gidermiyim orası sır :) hocalar hem çok iyi hemde eğlenceyi eksik etmiyor tabi aşırı gitmiyorlar eğlencede .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.