DEV| Facebook Telefon ve Mail bilgisi öğrenme

36boysw

Üye
26 Mar 2018
162
0
Merhaba arkadaşlar bugün xHak9x adlı bir arkadasımızın geliştirdiği Python ile yazılmıs FBI proğramını anlatacağım

Ömcelikle Hak9 adlı arkadasın elıne koluna saglık 2 Ekim 2018 Tarıhınde Facebook'da bulunan bir Token açığını kullanarak güzel bir iş çıkartmış..

Bu işlemi herhangi bir linux işletim sisteminden veya bash, git bash üzerinden Windows ile de yapabilirsiniz.

Github üzerinden linki kopyalıyoruz -----> Link

Kurulum
+
Kod:
$ [COLOR="Lime"]apt update && apt upgrade[/COLOR]
$ [COLOR="lime"]apt install git python2[/COLOR]
$ [COLOR="lime"]git clone https://github.com/xHak9x/fbi.git[/COLOR]
$ [COLOR="lime"]cd fbi[/COLOR][/B]
$ [COLOR="lime"]python2 fbi.py[/COLOR]
+
Kod:
$ [COLOR="Lime"]pip2 install -r requirements.txt [/COLOR] ( diyerek yardımcı komuyların calısmasını saglıyoruz)
son olarak python2 fbi.py komutunu giriyoruz..

Yukarıdaki komutları girdiğinizi ve proğrama giriş yaptığını var sayıyorum.
Bir adet Facebook hesabı gerekli bize arkadaş listesinin bilgilerini çekmek için. Bunun için ben sahte bir hesap olusturup Facebooktaki abazaları ekledim. Proğrama girdikten sonra aşağıdaki komutları uygulayın.

Kod:
[COLOR="Red"]Hak9[/COLOR][COLOR="Lime"] >> token
[COLOR="lime"][?] username :[/COLOR] Sizin facebook hesabı kullanıcı adınız
Password: Sifreniz
[/COLOR]
+ Yukarıdaki komutta token yazdıktan sonra kullanıcı adı ve parola girmeniz gerikiyor sahte facebook'ta olabilir. Daha sonra ayarları kendı ıcınde yapıp sizi tekrar Terminale yönlendirecek tekrar python2 fbi.py yazarak programa giriyoruz. Aşağıdaki komutları kullanarak listenizde bulunan tüm Facebook kullanıcılarının eposta ve telefon bilgilerini çekebilirsiniz.

Kod:
[COLOR="Red"]Hak9 [/COLOR][COLOR="Lime"]>>[/COLOR]dump_phone
Kod:
[COLOR="Red"]Hak9 [/COLOR][COLOR="Lime"]>>[/COLOR]dump_mail
+

Video yabancı kaynaklı buradaki yazıyı referans alarak uygulayabılırsınız. Teşekkürü çok görmeyin [ + ] İlgili video;
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=1OUJvebtO3Q[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vireless

Katılımcı Üye
28 Haz 2013
413
1
Woow, Nasıl yani arkadaş listemizdeki e-posta ve tel numaralarını görebilecek miyiz?

36boysw

Üye
26 Mar 2018
162
0
Woow, Nasıl yani arkadaş listemizdeki e-posta ve tel numaralarını görebilecek miyiz?

Evet fakat hedefin bilgileri "Arkadaşlarım" (normal ayarını değişmemişse zaten öyledir) olarak görükmesi gerekiyor. Normalde göremediğiniz E-posta ve telefon bilgilerini görmenize yarıyor.

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
Güzel konu, paylaşım için teşekkürler. Android termux'dan denedim sonuç başarılı.

DDpGoZ.png

dangers

Katılımcı Üye
1 May 2009
325
1
Teşekkürler ama sanırım ufak bir sıkıntısı var ya da ben yapamadım. Sorun şu şekilde mesela telefon ve maili beraber çekeceğiz aynı zamanda da isimler yansıyacak ve varsa adresleri tek belge ve tek satıra oturtacak && denedim fakat failure ile karşılaştım ama mesela get_phone yaparken kaydediyor sorun yok fakat bu seferde ismi almıyor kaydettiği kısıma, sadece çektiği sırada isimleri gösteriyor bunun çözümü var mıdır yoksa alfa tarzı bir açık mı bu ?

36boysw

Üye
26 Mar 2018
162
0
Teşekkür ederim arkadaşlar. Proğram şu an güncel çalışmaktadır fixlenme durumu elbette var fakat şu an sorunsuz çalısıyor bu hafta çıkan Token açığı kullanılarak yapılmış.

Teşekkürler ama sanırım ufak bir sıkıntısı var ya da ben yapamadım. Sorun şu şekilde mesela telefon ve maili beraber çekeceğiz aynı zamanda da isimler yansıyacak ve varsa adresleri tek belge ve tek satıra oturtacak && denedim fakat failure ile karşılaştım ama mesela get_phone yaparken kaydediyor sorun yok fakat bu seferde ismi almıyor kaydettiği kısıma, sadece çektiği sırada isimleri gösteriyor bunun çözümü var mıdır yoksa alfa tarzı bir açık mı bu ?

get_data
get_info

Moderatör tarafında düzenlendi:

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
bu programı bayadır kullanıyorum fakat bana güncel hotmail checker lazım elinde olan varsa buraya atsın veya yeni konu açsın fbi ile çekilen mailleri tarattırınca çok güzel şeyler elde edebiliriz

enes2790

Yeni üye
30 Haz 2018
44
0
Gaziantep
termux da herşeyi yapıyorum sırasıyla fakat username ve password yazdıktan sonra
Failed to generate access token
Check your connection / email or password diye bi hata alıyorum . Yardımcı olur musun ?

ByBela1

Uzman üye
18 Şub 2012
1,455
1
THT
$ python fbi.py
File "fbi.py", line 12
G = '\033[32;1m'
^
TabError: inconsistent use of tabs and spaces in indentation

git bash'da deniyorum python fbi.py komutunu girdikten sonra bu hatayı alıyorum yardımcı olabilecek var mı dostlarım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.