[DEV] Instagram Güncel Ebedi Çekme Methodu (Nisan 2021)

15 Eki 2019
157
9
Arkanda

ANLATTIĞIM METHOD SAHİBİ UYURKEN SİL-AÇ DEĞİLDİR !

1-)Hesaba girince ilk önce facebook ekleyin daha sonra giriş hareketlerinden girişinizi onaylayın güvenli cihaz yapın.

2-)Duo faktör açın ve sahibini hesaptan atın.

3-)Daha sonra e-postam kullanımda formu gönderin ve sm ile yanıtlamasını isteyin.

Form: https://help.instagram.com/contact/151081798582137

4-)Hesap sahibi maile yanıt verirse bağlı e-posta hesaptan kalkar.

5-)Hesaptan mail kalkınca kendi e-postanızı , telefon numaranızı ekleyin onaylayın.

6-)E-postanızı kaldırıp hesabı silin 38 formu ile aktif edin.

38 Formu: https://help.instagram.com/contact/606967319425038

7-)Hesabı açtıktan sonra e-postanızı onaylayın ve hesabın kullanıcı adını değiştirin.

:cool:Ardından hesabınıza gelen reverte basın ve kurucuyu geçin.

Son düzenleme:
15 Eki 2019
157
9
Arkanda
Cevap: Instagram Güncel Ebedi Çekme Methodu (Nisan 2021)

konumu lütfen silmeyin uyarı yapınız detaya çok çok inmedim çünkü forumda yeterince neyin ne olduğu anlatıldığı konu var ben sadece methodu söyledim herşey çok açık ve net .. tüm herkesin diline hitap ettiğimi düşünüyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.