[DEV] İnstagram Login Sorunu Çözümü Kesin Çözüm!

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,828
394
85
u bilmiyorum maalesef
Yalnız developer'e sitenizi ekledikten bir kaç hafta içerisinde o medya ve facebook üzerinde ban yediğinizin farkında mısınız ?

Ayrıca siteyi eklettirmenin hiçbir katkısı yoktur bunuda belirtmek isterim.

ardatknlp

Uzman üye
30 Tem 2017
1,137
0
ANITKABİR
Eline sağlık kardesım developer konusunu bende anlatmıştım :)
Teşekkürler :)
Yalnız developer'e sitenizi ekledikten bir kaç hafta içerisinde o medya ve facebook üzerinde ban yediğinizin farkında mısınız ?

Ayrıca siteyi eklettirmenin hiçbir katkısı yoktur bunuda belirtmek isterim.

Hocam yorumunuz için teşekkürler.
Ancak anlattığım şekilde sistem sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve ban sorunuda mevcut değil.

Farid195

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
310
0
Bakü
herseyi yaptim login yaptim girdi. 5-10 tane kendi yan hesabimi ekledim ama begeni takipci bisey gonderilmiyor

Quecaba

Üye
13 Ocak 2018
111
0
Hocam ilk bölümü yaptım subdomain oluşturdum oraya kurdum sistemi fakat o zaman siteye girince site karşıma klasör olarak çıkıyor ve o klasörlere tıklayarak giriş yapıyorum, nasıl çözebilirim?

btknbsrn

Yeni üye
23 Ocak 2012
18
0
array (
'message' => 'Sorry, you cannot like this media',
'status' => 'fail',
)
Proxy IP: 217.19.209.253:8080
Deneme: 3

Böyle bir uyarı veriyor, aktif hesaptan beğeni yaptırmaya çalışınca. 16 tane aktif proxyim var şuan.

ardatknlp

Uzman üye
30 Tem 2017
1,137
0
ANITKABİR
Hocam ilk bölümü yaptım subdomain oluşturdum oraya kurdum sistemi fakat o zaman siteye girince site karşıma klasör olarak çıkıyor ve o klasörlere tıklayarak giriş yapıyorum, nasıl çözebilirim?

mesela subdomaini takipçi yaptın diyelim.sitenin başına takipçi.site.com olarak giriş yapacaksın.

btknbsrn

Yeni üye
23 Ocak 2012
18
0

Hocam subdomain oluştururken belge kök dizini kısmı otomatik olarak /public_html/yenisubadı şeklinde oluşuyor. Orası /public_html olarak kalmalı. Kurarken ona dikkat edin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.