[DEV]Kodlama Bilen veya Bilmeyen İnternetten Nasıl Para Kazanır?

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Tüm Herkese Merhaba Bugün sizlere Kodlama Bilen ve Bilmeyen nasıl oara kazanır onu makaleye dökeceğim
Not:Yanlarında Bilen, Bilmeyen Diye Not Düşeceğim

1.Yöntem:
EĞER KODLAMA BİLİYORSANIZ Ünlü Şirketlere veya Ünlü olmaya çalışan bir dükkanın vb. Mobil uygulamasını yapıp para kazanabilirsiniz
EĞER KODLAMA BİLMİYORSANIZ İSE Mobiroller adlı siteden tek satır kod yazmadan mobil uygulama yapabilirsiniz

[Kodlama Bilende Bilmeyende Yapabilir]

2.Yöntem
Bu Yöntem Biraz Ağır Gelebilir!!!
2.Yöntem:Eğer Web Programlama Biliyosanız Birazcık araştırıp Cinsel site kurmak isteyenleri bulup onlara site kurabilirsiniz(derin arama gerekir) Veya Bir Sitenin İndexini Çalıp Bir Kaç Oynama Yapabilirsiniz

[Kodlama Bilenler Yapabilir]
2.5 Yöntem Yukarıdaki Yöntemi Cinsel Hariç Diğer Kişilerdede Kullanabilirsiniz

3.Yöntem Tüm Maddeleri Nir Araya Getirerek Para KazanA bilirsiniz Bir Hosting ve bir Domain alıp site oluşturup scriptinizi Satış scripti yapıp bu maddeleri satışa sunabilirsiniz Ama benden size taktik başlarken mutlaka az fiyatlarla başlayınki müşteri çekebilesiniz

Sorunuz varsa yazabilirsiniz
İyi Forumlar
Sevgi Ve Saygıyla

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Hocam yanlış anlamayın ama biraz saçma bilgi vermişsiniz.
Mobirollerda yapılan uygulamanın %99 u reklam. Ücretli hizmette reklam vermeden kullanılabilir. Bu fiyatta çok uçuk bir rakam. Webmaster forumlarında 20-25 tlye uygulama ypılıyorken oraya gidip saçma bir sistem için bakiye harcanacağını düşünmüyorum.

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Hocam yanlış anlamayın ama biraz saçma bilgi vermişsiniz.
Mobirollerda yapılan uygulamanın %99 u reklam. Ücretli hizmette reklam vermeden kullanılabilir. Bu fiyatta çok uçuk bir rakam. Webmaster forumlarında 20-25 tlye uygulama ypılıyorken oraya gidip saçma bir sistem için bakiye harcanacağını düşünmüyorum.
Estağfurullah ama karşı tarafa yapacağımız için günümüzde play storede bisürü uygulamada dolu Reklam var biz sadece para kazanacağıx onu düşünürsek anlayabilirsin belki

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Estağfurullah ama karşı tarafa yapacağımız için günümüzde play storede bisürü uygulamada dolu Reklam var biz sadece para kazanacağıx onu düşünürsek anlayabilirsin belki

Google playdeki uygulamalardaki reklamlar yapımcının kendi reklamları.
Adsense üzerinden Admob reklam alıp para kazanıyor. Başkasına kazandırmıyor :)

16 Tem 2016
52
0
Güzel ve kolay gibi gözüküyo ama ben mobil uygulama isteyenleri nerden bulabilirim bi sitesi v.s yerleri var mı acaba ? Listesi vesayre ? ve Kaç tl den başlamamı önerirsiniz ben 5 tl diye kafamda bişeyler yürüttüm ama sizin tavsiyeniz nedir ?

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Güzel ve kolay gibi gözüküyo ama ben mobil uygulama isteyenleri nerden bulabilirim bi sitesi v.s yerleri var mı acaba ? Listesi vesayre ? ve Kaç tl den başlamamı önerirsiniz ben 5 tl diye kafamda bişeyler yürüttüm ama sizin tavsiyeniz nedir ?

Vence istersen o firmaya özel yap eğer beğenirlerse monirollerde paket al üst pakete geç firmaya 5 tlden başlat

HcEmre

Üye
30 Haz 2018
58
0
Türkiye
Bence Benim Profil Resmi Olan Uzmanlıgın olan Unity OYun Proglanmada da Kazanıla bilir bir oyun yapcan sonra oyun ici satın alma surekli reklam koycam google play de para gelcek ben yaptım ama cok kazanamassın ugrastıgına deymez

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Konu Tekrardan Aktif ve Günceldir //
aY6GMO.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.