device descriptor read/64 error 110

Sintaks8

Yeni üye
31 Ocak 2016
22
0
Selamlar,

Bilgisayarım Asus N552VW modelinde, hangi linux dağıtımını kurarsam kurayım boot ettiğimde ekranda

15338567_580319505509867_5818056192009699328_n.jpg

hatasını alıyorum.

Bir türlü başlamıyor işletim sistemi. Bu sorunu daha önce yaşayanlar var mı ? Çözümü nedir ? Çevrede ve internette araştırdım çok az insan karşılaşmış hepsinin çözümü farklı hepsini denedim yine aynı sizin de önerilerinizi alabilirsem deneyeceğim.

Teşekkürler...

biltr023231

Katılımcı Üye
4 Nis 2013
524
0
Afyonkarahis
Sintaks8 :
Merhaba kolay gelsin...

Sorunun anladıgım kadarıyla usb portları yüzünden kaynaklı veya harddiskten kaynaklı ikisinden birisi..
ben böyle bir sorunla hiç karşılaşmadığım için sana biraz zaman ayırıp araştırmaya koyuldum..
ve edindiğim bilgilere göre bu sorunu çözenler bu adresi tavsiye ediyorlar..
Kolay gelsin..

Link : YARDIMCI ADRES - CLİCK

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.