diğer hack siteleri bizim açıkları çalıyor

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART
thtnin açık bölümünde paylaşılan açıkların hepsini diğer hack siteleri hackliyor iyicene sinir olmaya başladım bölü ziyaretçilere kapatılmalı sadece o bölüm :diablo:mad:

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART
destekliyorum haklısın

internet kafeye gittim 1,2 siteye index basayım dedim bir arkadaş konu açmış girdim siteye indexi hazırladım tam basacam çıktı önüme dev yazıylan ayyıldız hack team indexte bayabi uğraşmıştım müzikli filan sinirimden yerimde duramadım masaya reset attım eve gittim türk hack teamdan biri index bassaydı bir şey demezdim başka siteye geçerdim ama adamlar o bölümün dışına çıkmıyor ne zaman bir şey paylaşılsa hemen gidip hackliyorlar hepsi ilkokullu oldukları için kendi açıklarını bulamıyorlar hazır açıkları hackliyorlar

Lyrinx

Katılımcı Üye
29 Tem 2012
791
0
Sanal ortamdayız beyler.Dikkat edin bugün tht deki bir konu başka bir sitede yayımlanabiliyor.Onların yazdıkları konularda bizim sayfamızda yayımlanabiliyor.Buna biz bilgi paylaşımı diyoruz..

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART
Sanal ortamdayız beyler.Dikkat edin bugün tht deki bir konu başka bir sitede yayımlanabiliyor.Onların yazdıkları konularda bizim sayfamızda yayımlanabiliyor.Buna biz bilgi paylaşımı diyoruz..

bilgi paylaşımı olduğunu düşünüyorsan bütün hack siteleri birleşip siber ordu olabilir ama böyle bir şey imkansız türkiyede diğer ülkelerde olabilir ama türkiyede böyle bir şey söz bile edilemez

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
Hem sizin dediklerinize hemde soruyu cevaplıyım.

Bende aynı şeyi yaşadım . Ama paylaşanlar zaten ( c99 , webr00t , r57 , c100 ) kısacası shell atarak deniyolar . Config çekilmediği için paylaşıyolar. Bu dediğiniz team'ler hemen index'i basıyor çünkü tanınmış hackerlerin neredeyse tamamı THT'den çıkmaktadır. Buda bunun bir göstergesidir.

+ Bazı siteler diğer forumlardan alıntı yapılarak paylaşılıyor.

Dediklerinize ek.

Bütün hack platformları birleşemez bunla ilgili elazığlının bir yazısı vardı sanırsam hatırlamıyorum.

Ama THT'nin bütün bölümleri (Gövde Gösterisi , Yönetime Ait odalar) Hariç Bütün yerler. THT'ye üye olmayan , misafirlere gösteriliyor. Benim bu foruma başlamamın bir nedenide budur .

paracelsus

Katılımcı Üye
24 Şub 2012
994
0
[Bilinmiyor]
Arkadaş Bence Sen Haklı Değilsin Burada Zaten Açıklı site Paylaşmak Ayrı bi Mantıksılık Çünkü Açığı Sen Buldun Geldin Başkasına niye Söylüyon Al Hackle diye
Haa Eğer Hack Nasıl Yapılır Sorusuna Yanıt Veren Konuları Engellemek İstiyosan Bu daha Saçma Çünkü Bu Forumda Scripte Açık tarayıp Bullup Paylaşan Yok Exploit db falan filan kopyala Yapıştır Mantığıyla kasılan bir sürü postan ibaret yani bu konuları bizden değil bizim aldığımız yerden alıyolar :D

Boşver Sen Dalgana Bak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.