Dil öğrenmek ve kendisini geliştirmek isteyenler için

beaw

Yeni üye
13 Ağu 2023
6
9
Berlin
Bir süredir biriktirdiğim içerisinde Almanca, Arapça, Fransızca, Korece, Rusça, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca dilleri bulunan ve sizin istediğiniz dili geliştirmek yada sıfırdan öğrenmenize yardımcı olabilecek bir sürü kaynak olan bu dosyaların hepsini tek bir RAR dosyasında size ileteceğim. İçerisinden istediğiniz dili seçip kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak içerikte Atatürk Fotoğraf Arşivi, 2 Adet Kitap, Neşid Arşivi, Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı Arşivi gibi içerikler olan bir yandex arşivini sizinle paylaşıyorum umarım ilgisi olan arkadaşların işini görür. Eğer işinize yaradıysa konuyu beğenmeniz beni mutlu eder, Bir sorunuz olursa yazabilirsiniz en kısa sürede cevap vermeye çalışacağım. İyi çalışmalar dilerim..

George Krieger

Katılımcı Üye
8 Şub 2022
461
122
Bir süredir biriktirdiğim içerisinde Almanca, Arapça, Fransızca, Korece, Rusça, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca dilleri bulunan ve sizin istediğiniz dili geliştirmek yada sıfırdan öğrenmenize yardımcı olabilecek bir sürü kaynak olan bu dosyaların hepsini tek bir RAR dosyasında size ileteceğim. İçerisinden istediğiniz dili seçip kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak içerikte Atatürk Fotoğraf Arşivi, 2 Adet Kitap, Neşid Arşivi, Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı Arşivi gibi içerikler olan bir yandex arşivini sizinle paylaşıyorum umarım ilgisi olan arkadaşların işini görür. Eğer işinize yaradıysa konuyu beğenmeniz beni mutlu eder, Bir sorunuz olursa yazabilirsiniz en kısa sürede cevap vermeye çalışacağım. İyi çalışmalar dilerim..

eline sağlık, çok faydalı bir içerik olmuş.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
25
Kocaeli
Gayet güzele benziyor. Emeğine sağlık.

Ufak bir de ricam olacak. Şu sıralar Japonca öğreniyorum. Eğer onunla da alakalı içerikler bulabilirsen ekleyebilir misin?

beaw

Yeni üye
13 Ağu 2023
6
9
Berlin

Ufak bir de ricam olacak. Şu sıralar Japonca öğreniyorum. Eğer onunla da alakalı içerikler bulabilirsen ekleyebilir misin?
Merhaba elimde şuanda Japonca bulunmuyor ancak biraz araştıracağım bulabilirsem iletirim. İyi çalışmalar

Duplax

Yeni üye
25 Eyl 2023
19
6
30

ComptonS

Üye
24 Nis 2020
53
12
Turkey

elinize sağlık kardeşim biraz geç gördüm ama inceleyeceğim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.