Dinamik İnternet Programcılığı - PHP (Uzaktan Eğitim Kursu Ücretsiz)

Al Sa Her

Üye
23 Nis 2015
238
1
Dinamik İnternet Programcılığı - PHP Eğitimi

Elginkan Vakfı tarafından verilen ücretsiz eğitim için aşağıda vereceğim linklerden başvuru yapabilirsiniz. Eğitimler ücretsiz olup MEB sertifikalıdır. Uzaktan eğitim olduğu için Türkiyenin heryerinden başvurabilirsiniz.

Kurs Programı:
R1dnPa.png

Elginkan Vakfı Web Sayfası:
Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi - BOLU

Al Sa Her

Üye
23 Nis 2015
238
1
Kusura bakmayın arkadaşlar açıklama biraz yetersiz kalmış sanırım.

Elginkan vakfı ücretsiz eğitim ve sertifika veren bir kurum. Bazı eğitimler MEB sertifikalı bazıları ise Vakıf sertifikalı.

Verdiğim adrese girip kayıt ve başvuru kısmından Yeni kayıtı seçip kayıt olacaksınız. Sonra şifreyle sisteme gireceksiniz. Sistemde uzaktan eğitim kurslarından bu kursu bulup başvuru yapın 24 şubata kadar. Sonrasında kabul edilirseniz ki herkes kabul ediliyor size resimde verdiğim tarihlerde şifre geliyor. O şifreyle uzaktan eğitim sistemine girip derslere katılabiliyorsunuz

Eğer yapamazsanız özel mesaj atın yardımcı olurum.

Not: arkadaşlar bu kurum yıllarca ücretsiz eğitimler veren bir kurumdur. Oranın öğrencisi olmak dışında hiçbir bağım yoktur. Paylaşma sebebim herkesin yararlanması

dj_sansür

Katılımcı Üye
3 Eyl 2008
485
0
Kayıt oldum ama ınsaAllah sorun olmaz bakalım..

Sonuçta internet üzerinden bilgi veriyoruz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.