Direksiyon Destekli Ehliyet Simülatörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kara-kartala

Katılımcı Üye
26 Şub 2011
262
0
Uzaklarda...
Sistem özellikleri:
1.6 Ghz Intel Pentium Dual core işlemci
128 mb ekran kartı
120 Gb hdd
1 gb ram

Bu özelliklere uyan direksiyon destekli ehliyet eğitim seti tipli bir simülatör var mı önereceğiniz.
3d Driving School oyunu hariç!!.Oyunun grafikleri kötü.Trafiğe çıkıyorsunuz araçlar yok denecek kadar az.20 bölümden 15ini bitirdim.Oyun gerçekçi değil.
Urban Jungle Autoskolayıde denedim. hırvatça olduğu için ayarlamak zor oldu.Ama ayarları yaptığım halde oyun direksiyon desteği vermedi.Direksiyon desteğide var halbuki.Direksiyonun driveride yüklü.Neyse...

Başka bu sisteme uyan simülatör varmı ehliyet eğitimi tipli?

kara-kartala

Katılımcı Üye
26 Şub 2011
262
0
Uzaklarda...
İlgi gösterenlere teşekkürler.Hepinizin mesajında teşekkür butonuna tıkladım.Ancak Fahr Simulator 2009 ve Driving Simülatör 2011'de sistem gereksinimleri uymuyor yüksek geliyor.Daha yaşım 14 ,beni sürücü kursuna almazlar .Ama ben öğrenmek istiyorum. :(

JersaW

Katılımcı Üye
İlgi gösterenlere teşekkürler.Hepinizin mesajında teşekkür butonuna tıkladım.Ancak Fahr Simulator 2009 ve Driving Simülatör 2011'de sistem gereksinimleri uymuyor yüksek geliyor.Daha yaşım 14 ,beni sürücü kursuna almazlar .Ama ben öğrenmek istiyorum. :(

ben 14 yaşındayken bos alanda sürüyodum valla passat ı :D babam yanımda otururdum fireni bi kökledim arabadaki 3 kişi kafayı vurdu 2yıl önce ne gülmüştm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.