Disipline gitme anınız

Gauloran

Moderasyon Tim Lideri
7 Tem 2013
8,269
755
lisede çok garip bir olay yaşamıştım. benim hiçbir şeyden haberim yoktu sıradan bir gün okulun ilk dersi beden ama ben geç kalmışım okula geliyorum ve herkes bana birine tekme attığımı ve kızı hastaneye kaldırdıklarını söylüyor ben de ben değilim derken hocalar cidden buna inanmıyor ve kız da gerçekten ambulans ile götürülmüş ve benim ismimi vermiş vuran kişi olarak acayip bir iş. ben de 50 kiloyum o zaman nasıl bir tekme atarak birini hastanelik edebilirim diye düşünmeye başlarken ya bunu zaten ben yapmadım bu olanlar tamamen saçmalıktan ibaret derken aynı sınıftan birisi çıkıyor ve kıza vurduğunu itiraf ediyor ancak o zamana kadar hocalar bana aşırı kızıyor ve o baskıyı hissediyorum hatta hastanelik olan kızın ailesi ailemle görüşüyor ve dava edeceklerini söylüyorlardı o seviyelere gelmişti ne saçma iş.

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,694
1,619
🔱
lisede çok garip bir olay yaşamıştım. benim hiçbir şeyden haberim yoktu sıradan bir gün okulun ilk dersi beden ama ben geç kalmışım okula geliyorum ve herkes bana birine tekme attığımı ve kızı hastaneye kaldırdıklarını söylüyor ben de ben değilim derken hocalar cidden buna inanmıyor ve kız da gerçekten ambulans ile götürülmüş ve benim ismimi vermiş vuran kişi olarak acayip bir iş. ben de 50 kiloyum o zaman nasıl bir tekme atarak birini hastanelik edebilirim diye düşünmeye başlarken ya bunu zaten ben yapmadım bu olanlar tamamen saçmalıktan ibaret derken aynı sınıftan birisi çıkıyor ve kıza vurduğunu itiraf ediyor ancak o zamana kadar hocalar bana aşırı kızıyor ve o baskıyı hissediyorum hatta hastanelik olan kızın ailesi ailemle görüşüyor ve dava edeceklerini söylüyorlardı o seviyelere gelmişti ne saçma iş.
Sonra o kıza vuran kişiyi dövseydiniz ödeşirdiniz bu yaşanmışlığa karşı. :D

hocanın e okulunu hacklamak hocayı hacklamak ve hacklamakla tehdit etmek korkutmak müdür yardımıcısının odasına girip 2 kere şişe patlatmak ve hocalara dik başlılık yapmak tam bi aptallıktı aptallık yapmışım pişmanım
Ne kadar da nezih birisiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,407
2,596
Hmm, hiç gitmedim. Sınıfın sessiz çocuğuydum ben. Çok asosyal biriydim. ☹️

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,019
544
Kemalizm
Disipline gitme anınız ?
Hiç disipline gitmedim ama sözel uyarı aldım. Ben genelde efendi durur ve laflarım ile döverdim fakat bu sefer bi değişiklik oldu. Çocuk bana omuz attı sonra da "Ezik misin, sesin çıkmıyor" tarzı bir cümle kurdu. Ben bunu tuvalete çektim ve vurdum, burnu kanadı. Müdüre gitti ve müdür beni yanına çağırdı, ailemi bilgilendirdiler fakat hiçbir şey olmadı. Orada kapandı o olay.

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Lisedeyken tuvalette sigara içerken müdüre yakalandık disipline göndermişti ailemi aradı bu okumaz bunu alın tasdiknamesini vereyim demişti :D

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,537
1,092
Arkana bak
Bende sessiz çocuktum, ama bı keresine boşu boşuna hoca bana laf attı artistlik yaptı sonra bende hocaya artislik yaptım sonra hoca şımarmaya başladı bende sinirlendim ve aklıma güzel bir plan geldi😂 bı gün keyfime hocanın neyi var neyi yok hepsini bir txt. Nin içine koymuştum ve USB yede kaydetmiştim şansada USB yanımdaydı😂 orda sınıfın ve hocanın gözü önünde yani derste akıllı tahtaya çıktım getirdiğim USB yı koydum ve içinde sakladığım txt i açtım hoca şok oldu 😂 ve bana dediki "anneannem ne alaka lan" dedi.😂 Sınıftakiler gülmekten sıciyorlardi resmen. sonra disipline verdi beni bende olayı anlattım sonra beni dışarı çıkardılar ondan sonra ceza falanda yemedim ne oldu bende anlamadım 😂ve ondan sonra artık okulda havalı takılıyodum işte...

crax6

Üye
8 Ara 2022
86
21
Dünya
Bende sigaradan en az 10 kere yakalanmışımdır sırf derslerde iyi olduğum için birşey yapmamışlardı.
Hatta bi keresinde uzaklaştırma verdiler 1 hafta sonra bilgi yarışmasına gelmem diye izin kağıdı verip araya kaynattılar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.