Disipline gittim

Codersdr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
271
0
arkadaşlar şimdi olayı anlatıyım; bizim sınıftan biri mesaj attı arkamdan konuşma kötü olur diye hayırdır naparsın dedim döerim dedi bende dedim hayırdır lan sen kimsin moruk filan işte bak kaşınma seni öldürürüm filan dedi bende dedimki cıkışa gel lan okul cıkışı gel teke tek dedim buda tamam lan demişti. bu konuşma cuma günü oldu.. bu konuşmaları müdüre göndermiş fakat bana yazdıgı mesajları silip göndermiş.bizde bugün bunu farkettik. benim yanımdan 4 kişi daha disipline gitti onların sucuda gaza getirmek atarlanmak küfür etmek... şuan ben okula kufur ettigim için suclanıyorum kavgayla bi alakası yok heralde işte dilekce verdik 5 kşiydik 5 imizde dilekce verdik 3 saat müdürle konuştuk ordan müdür yardımcısına ordan rehber hocasına... biz okuldan atılırmıyız ne diorsunuz? şahısın babası okula geldi; ya benim cocugumu atacaksınız yada onları atacaksınız dedi.. atılırmıyız?

Moderatör tarafında düzenlendi:

VonZe

Katılımcı Üye
22 May 2016
810
0
Error
Boşver kardeş öbür tarafta ödeşirsiniz :D :trl

Br84r9.jpg

yoktur

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
569
0
Öncelikle senin ailenin senin arkasında olması lazım, bilmiyorlarsa durumu buraya yazdığın gibi anlat. Ailen de seni yargılayacak hocalara eğer tek taraflı bir ceza gelirse savcılığa başvurup mesajları ortaya çıkaracaklarını söyleyip hafifçe gözdağı versin. Büyük ihtimalle işin okul dışına intikal etmesinden korkup iki tarafı barıştırıp olayı kapatmaya çalışırlar. Eğer korkmazlarsa savcılığa başvurursun ailenle, kim suçlu kim suçsuz ortaya çıkar.

byonion

Üye
30 Ağu 2015
233
1
sen hiç korkma hocam resmi işleme girmeye kalkarsa söyle madem kendi mesajlarını sildi deki onun mesajları nerde ben tek taraflımı konuştum falan diye sende çirkeflik yapmaya kalk

buraqh61

Katılımcı Üye
22 Mar 2015
267
5
Trabzon
ben müdürün yerinde olsam bir daha okula almam sizi :) lise desin galiba fazla takılma böyle konulara derslerine yönel forumda gez kendini geliştir kavga gürültü tartışma hep eksi getirir

PashaReyiz

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,724
3
------------
Yok ne atılması ben ne suçlar işledim en fazla 3 gün uzaklaştırma aldım korka bişi olmaz ayrıca deki wp deki konuşulan okul dışıdur sizinle n ilgisi var de babanada anlat işin içinden sıyrılırsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.