Disk devamlı %100 gözüküyor

bastalavista

Uzman üye
18 Ağu 2011
1,029
0
Ev
ND8nyg.jpg

Bu şekilde oluyor arkadaşlar istisnasız her zaman böyle ve aşırı donuyor en basitinden 2-3 sekme açtığımda bile bazen takılmalar oluyor geçen sene eylül aylarında aldım ve aldığımdan beri böyle bilgisayarda ağır uygulama oyun vs hiçbir şey yok sadece cs:go var garantiye yolladım sorun olmadığını söylediler sıfırlayıp tekrar yolladılar dalga geçer gibi hizmetler bölümünden devre dışı bırakmaları falan hepsini denedim düzelmiyor başka bir çözüm bilen var mı

Cihaz bu:
Lenovo Ideapad 320 Core İ5 Notebook - Vatan Bilgisayar

Moderatör tarafında düzenlendi:

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
Format At Eğer Düzelmediyse Bilgisayarının içini Açıp İyice Temizle Özellikle Fanları ve Termal Macunu Kontrol et Eğer Hala Geçmiyorsa Bir Bilgisayarcıya Göstermek Zorundasın Aynı Sorunu benimde başıma geldi ne yaptıysam geçmedi o yüzden mecvur bilgisayarcıya gittim o halleti

Son düzenleme:

Cheat Console

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
983
1
mesaj yazmyn
https://hizliresim.com/ND8nyg
Bu şekilde oluyor arkadaşlar istisnasız her zaman böyle ve aşırı donuyor en basitinden 2-3 sekme açtığımda bile bazen takılmalar oluyor geçen sene eylül aylarında aldım ve aldığımdan beri böyle bilgisayarda ağır uygulama oyun vs hiçbir şey yok sadece cs:go var garantiye yolladım sorun olmadığını söylediler sıfırlayıp tekrar yolladılar dalga geçer gibi hizmetler bölümünden devre dışı bırakmaları falan hepsini denedim düzelmiyor başka bir çözüm bilen var mı

Cihaz bu:
Lenovo Ideapad 320 Core İ5 Notebook - Vatan Bilgisayar

Bu sorunun sebebi bilgisayarınızda bulunan bir zararlı yazılım yüzünden olabilir.Bu yüzden
aşağıda verdiğim programlarla bu işi çözebilirsiniz

gerekiyor.Aşağıdaki bağlantılardaki yazılımları kullanarak temizlik yaptığınızda bilgisayarınızın

tamamen zararlı,virüs ve reklam yazılımlarından arındırılmış olduğundan emin olabilirsiniz.

öncelikle bellekteki çalışan .exe uygulamalarını etkisiz hale getirmek gereklidir. Rkill ile bellekte aktif olan zararlı yazılımları sonlandırın.

RKill nedir? RKill nasıl kullanılır?

Rkill çalıştırdıktan hemen sonra, Dr Web CureIt ile bilgisayarınızı tam tarama modunda tarayın.
Dr.Web CureIt! nedir? Dr.Web CureIt! nasıl kullanılır?
Malwarebytes programı ile bilgisayarınızı, Windows'u, derin bir taramadan geçirin.

MalwareBytes nasıl kullanılır?
Rootkit, virüs ve diğer malware gibi zararlılar için Norton Power Eraser kullanın.
Norton Power Eraser nedir? Nasıl Kullanılır?

Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
Adwcleaner nedir nasıl kullanılır

Son düzenleme:

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
Kardeşim içini açarsam garanti dışı kalır sonra bilgisayar elimde kalır burdan da bir çözüm çıkmazsa eğer tekrar garantiye yollayacağım eğer yine aynı adiliği yaparlarsa tüketici mahkemesine başvuracağım termal macunu vs bitmiş olamaz daha yeni bilgisayar çünkü

Windows 10 ise işletim sistemin Bu Bilgisayarı sıfırla seçeneği ile herşeyi sil hocam bakalım sorunun çözülecek mi

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Resimde Google Chrome ve Windows Update sistemi aktif gözüküyor . Hizmetlerden Update sistemini kapatabilir . Ayrıca windows Search ve hızlı getirme durdur diyip devre dışı bırak . Aynı sorun bendede var fakat bendeki hdd kaynaklı .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.