Disk Hataları Onarılıyor Hk.

Starhck79

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
375
0
Nereye
Beyler şimdi babam bilgisayardan birşey bulmamı istedi bulamadım çıldırdı klavyeye elleriyle baya vurdu bilgisayar havalandı nerdeyse sonra klavyeden 1 tuş çıktı ve 2 saattir Disk hataları onarılıyor. Tamamlanması 1 saatten uzun sürebilir yazıyor sizce napmalıyım acil evde başka pc yok lütfen acil tamir etmmesen kemiklerini kırarım diyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Starhck79

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
375
0
Nereye
Moderatör tarafında düzenlendi:

Aksaz 5

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
557
0
Eğer notebooksa sorunun biraz büyük olabilir. Gökbörü hocamızın dediği gibi fiziksel müdehale parçalara zarar verebilir. Eğer masaüstü bilgisayar ve win10 kullanıyorsan reset at açılırken F9 bas ve yapılandırma ayarlarından windows başlangıcı onar diyip sorununu halledebilirsin. Eğer olmassa aynı menüden bilgisayarını komple sıfırlayarak halletme şansın var.

federasyon765

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
769
2
Çanakkale

özeli mesaj at yardımcı olayım hatta istersen sana bir özel atarım ve içeriğinde problemin senden değil babandan kaynaklı olduğunu teknik terimlerle anlatırım yani babanın inanacağı şekilde olur ve sen dayak yemekten kurtulursun özeli mesajını bekliyorum önce problemin nasıl olduğunu tam olarak nereye vurduğunu bilgisayarının detaylarını bana ilet

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.