Disk yazmaya karşı korumalı hatası

Rowdy00

Üye
8 Ocak 2017
61
0
Hatay
Merhaba arkadaşlar
ne yaptıysam ne ettiysem (diskpart,usb koruma kaldırma programları vs.. herşey) usb flaştaki disk yazmaya karşı korumalı sorununu çözemedim
şürekli de karşılaşıyorum
sorunun artacağını düşünerek konu açma gereği duydum
yardımlarınızı bekliyorum..

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Bir Not Defteri Aç

Bu Kodları Farklı Kaydet USB.reg Yaz.Sonra Onu Aç Gelen Uyarıya Tamam De Sorun Ortadan Kalkar.

Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\StorageDevicePolicies]
"WriteProtect"=dword:00000000

Son düzenleme:
C

Calvindor

Ziyaretçi
Selam eski bir konu geri dönen olur mu bilmiyorum ama bende markasız bir usb var bu kodları not defterine yazdıktan sonra .bat diye mi kayıt ettiniz ?

DeathViper

Katılımcı Üye
3 Şub 2022
455
190
🇹🇷ANITKABİR🇹🇷
Bu konuda adım adım anlatılmış
Sorunuzun cevabı
USB.reg yazıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.