diz üstü bilgisayar seçimime yardım edin :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x_sasa_X

Üye
29 Ocak 2009
125
0
Pavilion DM3-1047CL-OUT

İŞLEMCİ

İşlemci
Intel Core 2 Duo 2.2 GHz 800 MHz 2 Mb Cache Bellek T6600 İşlemci RAM
RAM
3 GB DDR2 800 Mhz. (Max. 8 GB) Ram SABIT DISK
HDD
320 GB SATA (7200 Rpm) HDD İŞLETİM SİSTEMİ
İşletim Sistemi
Microsoft Windows 7 Home Basic Tr / İng (64 Bit) OPTİK SÜRÜCÜ
Optik Sürücü DVD-RW Double Layer SES ÇIKIŞI
Ses Çıkışı
Stereo- Altec Lansing speakers
PİL
Batarya 6-cell Lithium-Ion (Li-Ion) Batarya Ömrü 2-4 Saat kamera
Entegre Kamera HP Pavilion WebCam with stereo Integrated Microphones Ekran Kartı
ATI Mobility Radeon HD 4650 Max.2303 MB Ekran Kartı EKRAN
Ekran Boyutu 15.6 Ekran Çözünürlüğü (1366 x 768) GENEL
Model
DV6-1330ET VL067EA NETWORK
Integrated Wireless LAN Var Wireless LAN Max. Date Rate (Mbps) 54 Wireless LAN Type 802.11b/g Ethernet network 10Base-T/100BASE-TX/1000BASE-T Integrated Bluetooth(Version) * ÖLÇÜLER VE AGIRLIK
Derinlik * Yükseklik * Ağırlık 2.65 Kg Genişlik * arayüzler
Arayüzler 4 USB 2.0, 1 HDMI konektörü, 1 eSata konektörü, 1 VGA bağlantı noktası, 1 RJ45 ethernet konektörü, 1 RJ11 modem konektörü, 2 kulaklık çıkışı, 1 mikrofon girişi, 1 IEEE 1394, uzaktan kumanda kızılötesi bağlantı noktası, kablo yerleştirme konektörü TEKNİK DESTEK VE SERVİS
Teknik Destek & Servis
2 Yıl Garanti
Nakliye Ücretsiz

birde şu var
İŞLEMCİ: Intel Core 2 Duo 800 MHz. 2.20 GHz. 2 MB Cache Bellek T6600 İşlemci
white_noise.gif
RAM: 3 GB DDR2 800 Mhz. (Max.8 GB) Ram
white_noise.gif
HDD: 320 GB SATA (5400 Rpm) HDD
white_noise.gif
OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer
white_noise.gif
EKRAN KARTI: ATI Mobility Radeon HD 4650 Max. 2303 MB

product_arrows.jpg
ATI Mobility Radeon HD 4650 Max. 2303 MB Ekran Kartı
product_arrows.jpg
15.6'' (1366x768) WXGA Yüksek Tanımlı BrightView Geniş Ekran
product_arrows.jpg
Microsoft Windows® Vista Home Premium İng-Tr

evet arakdaslar bu bilgisayarı kullanan varmı işe yararmı arasıraoyun ara sıra internet vb şeylerde kullancam uzun süreli dayanıklı olsun istiyorum sizce iyi bir makinamıdır ?

Son düzenleme:

-ORKA-

Katılımcı Üye
22 Nis 2009
282
0
dell hem sağlam hemde sıkıntı olunca tamiri kolay zaten evde müdahale ediyolar garantide
arcelik casper demiyorum dell diyorum dell

06onur

Üye
23 Eyl 2009
54
0
ÖVUNMEK GIBI OLMASIN AMA THT EN İYİ PC BNIMKI OLABİLR :D LEPTOP
-HP- DW6 8 GB RAM :p 4 GB EKRAN KARTI PAYLASIMLI 8 GB EKRAN KARTI
İNTEL CORE İ7 GHZ YAZMIORUM OZEL YAPIM :p CCAMERA PARMAK İZİ YU TARAMASI HERŞEY WAR İNİNAILMAZXZ HIZI 4 ÇEKİRDEK UCAK GİBİ PC TEAVSİY EDERM
FİAT 4.400 BABAM DOKTOR O ALDI AKSESE 12 AY TAKSİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.