Dizi önerisi!!!

SoNcE35

Üye
15 Nis 2014
181
0
Başlıkta da belirttiğim gibi dizi ve film önerisi istiyorum sizlerden lakin bilindik değil film olarak who ı am veya dizi olarak mr. robot gibi farklı tarz böle güzel olur bol aksiyonlu gibi..​

SoNcE35

Üye
15 Nis 2014
181
0
- rocky

- rambo

- matrix

-hızlı ve öfkeli

- takip istanbul

- yenilmezler

- kara şovalye

- yüzüklerin efendisi

hepsini izledim hele hele hızlı ve öfkelinin serisini sıkıldıkça izliyom haricide var eski değil de yenilerden daha çok soruyorum hatta ilk çıktığı zamanlarını hatırlarım matrix in serisini solukluksuz izlerdim :D he bir de ilk soruna tekrar gelmek istiyorum eskiden beri düşüncem var dı hep protez tanıtımları için veya ameliyatta nasıl kullanılcağı ile alakalı animasyonlarım oldu ya film tadında bir oyun (inkansız :D ) veya film tadında animasyon yapmak istemiştim de konu hikaye beni çok zorladıydı ya :)

bruce+lee

Uzman üye
10 Mar 2010
1,688
0
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=dBMmgBbm8FQ[/ame]

Bu piskopat filmi öneririm sana burdan tr altyazılı full izleyebilirsin

Ve İchi the killer bu filmden sonrada onu izle

Bu iki filmi izle :D

GokayBey

Üye
19 Eyl 2015
71
0
tabi ki mr. robot ben çok beğendim özellikle 1x9u belki de fazlasıyla haklı olduğu içindir topluma insanların yarattığı dünyaya karşı güzel düşünceleri var :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.