DL Free Sms / Sınırsız Ve Ücretsiz Sms At / Orjinal Program

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Program İsmi :DL Free Sms 2
Program Kaynak Kodu : Ben
Programlama Dili : Vb2010
Program Açıklama :
Başlıkta Belirttiğim Ve Sizin Bildiğiniz Gibi Bu Programın İlk Sürümü Forumdaki İlk Sms Programlarından.İlk Sürüm Çok İlgi Gördüğü İçin 2. Sürümü Geliştirme İstediği Duydum.
Bu Sürüme Eklenenler:
İstediğiniz Numaradan İstediğiniz Kişiye Ücretsiz Şekilde Mesaj Gönderebilirsiniz.
Oyunlarda Mobil Yüklemeyle Para Vs Ekleyebilirsiz.
Şu Ana Kadar Kullanan Arkadaşlarm Olumlu Dönüş Yaptılar.İnş Sizlerinde İşine Yarar.

Edit// Program Artık Çalışmıyor..

Ekran Görüntüsü:
2qd0g43.jpg

İlk Sürümün Linki: http://www.turkhackteam.net/visual-basic/860948-sinirsiz-ve-ucretsiz-sms-programi.html

Son düzenleme:

nalpagutt

Yeni üye
15 Tem 2009
48
0
Çalıştıramadım acaba yardımcı olabilirmisin .

Numarayı yazarken boşluk vs. bırakıyormuyuz yoksa direkt yazıyormuyuz hocam

Ayrıca oyunlardan nasıl mobil yükleme yapıyoruz ?

Son düzenleme:

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Çalıştıramadım acaba yardımcı olabilirmisin .

Numarayı yazarken boşluk vs. bırakıyormuyuz yoksa direkt yazıyormuyuz hocam

Ayrıca oyunlardan nasıl mobil yükleme yapıyoruz ?

Boşlk Fln Bırakmıyrz.
Direk Yazıyorz göndern numarann başına "90" koyup yazıyorz.
Mobil Yüklemede de Mesela Bi Oyunda Tele Bi Mesaj Gönderiyorlar ya ONAY Yazarsan bilmem nekadar hesabına yüklenck diye.
İşte Onn Yerine Gönderen numarayı yazıyorz ve oluyo.Yalnz Onay Mesajını Atacağn Kişi 4 haneli numara olmayack.Yoksa Msj Gitmez.

msnkopatcocuk

Katılımcı Üye
27 Eyl 2011
809
0
Program İsmi :DL Free Sms 2
Program Kaynak Kodu : Ben
Programlama Dili : Vb2010
Program Açıklama :
Bildiğiniz Gibi Bu Programın İlk Sürümü Forumdaki İlk Sms Programlarından.İlk Sürüm Çok İlgi Gördüğü İçin 2. Sürümü Geliştirme İstediği Duydum.
Bu Sürüme Eklenenler:
İstediğiniz Numaradan İstediğiniz Kişiye Ücretsiz Şekilde Mesaj Gönderebilirsiniz.
Oyunlarda Mobil Yüklemeyle Para Vs Ekleyebilirsiz.
Şu Ana Kadar Kullanan Arkadaşlarm Olumlu Dönüş Yaptılar.İnş Sizlerinde İşine Yarar.

Ekran Görüntüsü:
2qd0g43.jpg

İlk Sürümün Linki: http://www.turkhackteam.net/visual-basic/860948-sinirsiz-ve-ucretsiz-sms-programi.html

hocam Kaynak kodlarını verme şansınız varmı ? Değişik bir proje yapmaya çalışıyorumda ?

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Teşekkürler ancak güvenli mi ? Yani mesaj gönderdiğimiz kişinin telefon numarasının ve mesajın içeriğinin ele geçirilme ihtimali var mı ?

ByFaTaLWarrior

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
4,263
2
Visual Basic
Güzel program çok fazla yapıldı ama senin grafikler iyi bi deniyim bende.
Eline Sağlık.
Sana tavsiyem linki yedeklemen.

Edit :// Windows defeder direk virüs dedi ve sildi virüs olucağını sanmıyorum senin paylaşımında ama neyse.

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Güzel program çok fazla yapıldı ama senin grafikler iyi bi deniyim bende.
Eline Sağlık.
Sana tavsiyem linki yedeklemen.

Edit :// Windows defeder direk virüs dedi ve sildi virüs olucağını sanmıyorum senin paylaşımında ama neyse.

Evet Güvendğn İçn Tşk Ederm Dediğn Gibi Programlarıma Virüs Koymam.
Bir de Çok Yapıldı Dedn ya.
Bnm Bu Programın İlk Sürümü Tahminimce Forumdaki İlk Sms Programı.( İlk Sürüm )Böyle Şeyler Bnm Progamn Kodları Açık Bırakmamdan Kaynaklandı Galiba. Yani Herkes Yaptı Bilen Bilmeyen Kodları Çalark Ypmaya Çalıştı.Nyse Zatn Özgün Bir Program Bu.İlk Sürümden Önce Ypılan Programlar Varsada Hiç Görmedm Bunu Bir Ben Bide Allah Biliyor Zatn.Tamamen Kendi Emeklerimle Kodladm.(İlk Sürümden Bahsediyorm)
2.Sürümü Çıkarmamın Sebebide Ortada Çok Sms Programı Gezdiği İçn Haliyle Sinirlendim Ve Çıkarma İsteği Duydm.Bnce Grafiklerde Çok Güzel Oldu. Bu Konudada Kendime Güvenrm.

İlk Sürüm Bakmayanlar İçin : http://www.turkhackteam.net/visual-basic/860948-sinirsiz-ve-ucretsiz-sms-programi.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.