.dll Fix Programları - 2 Adet // ChildHack

ChildHack

Üye
1 Ocak 2016
58
0
DLL Fixer Programları

Bugün sizlere en sinir bozucu hatalardan birisi olan .dll hatalarının çözüm kaynağını paylaşmak istiyorum. Garanti olması için 2 Adete program paylaşacağım. Paylaşmamın sebebi, internette Türkçe kaynak bulmanın zor olması gennellikle İspanyolca ve İngilizce kaynaklar var. Araştırmamda Türk Hack Team'de de böyle bir konun daha önce açıldığını gördüm fakat 2013'te açılmış yani güncel değil ve sadece bir program var. Bense bugün yabancı ve yerli kaynaklardan topladığım bilgilerle, herkesin anlayabileceği bir şekilde kurulum yollarını anlattığım dosyaları paylaşacağım. Emek hırsızlığı olmasın diye programları temin ettiğim site adresleri dosyalarda bulunuyor. Kurulum anlatımları bana aittir.

DLL-files-Fixer-3.1.81-License-Keys-Free-Download.png

dll-suite-free-download.png

Rar İçinde Bulanan Programlar: DLL Suite, DLL File Fixer.

Virus Total Sonuçları: https://www.virustotal.com/tr/file/...e0c79ff4df26abcda273a540/analysis/1453374372/

İndirme Linki: Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Rar Pass: ChildHack

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.