Dm Mesajı İle Instagram Hacklendi

sentez0601

Katılımcı Üye
3 Ağu 2011
490
0
Ankara
Dm İle Bir Mesaj Geldi , Bildiğimiz Basit Telif vb. 'de Kullanılan Cinsten. Mesajı Okudum Ama Linke Tıklamadım, Arkadaşlara Göndermek İçin SS Aldım Hatta Bana Da Denediler Diye , Tam O Sırada Şifreniz Değişti Bildirimi Geldi Instagram'dan. Bende Ne Olduğunu Anlamadım Yeniden Şifre Oluşturmak İçin Şifremi Unuttum Bölümüne Geldim. Numaramı Yazdım Ama Oradaki Numara Değişmiş. Hesaba Erişim Yapamıyorum

Maveraün Nehr

Blue Expert / Head of Malware Team
25 Haz 2021
1,008
2,004
41.303921, -81.901693
Dm İle Bir Mesaj Geldi , Bildiğimiz Basit Telif vb. 'de Kullanılan Cinsten. Mesajı Okudum Ama Linke Tıklamadım, Arkadaşlara Göndermek İçin SS Aldım Hatta Bana Da Denediler Diye , Tam O Sırada Şifreniz Değişti Bildirimi Geldi Instagram'dan. Bende Ne Olduğunu Anlamadım Yeniden Şifre Oluşturmak İçin Şifremi Unuttum Bölümüne Geldim. Numaramı Yazdım Ama Oradaki Numara Değişmiş. Hesaba Erişim Yapamıyorum

Phishing yöntemi ile hesabınızı ele geçirmişler. Yapılacak bir şey yok destek ekibi ile iletişime geçin.

21 Kas 2021
94
14
Dm İle Bir Mesaj Geldi , Bildiğimiz Basit Telif vb. 'de Kullanılan Cinsten. Mesajı Okudum Ama Linke Tıklamadım, Arkadaşlara Göndermek İçin SS Aldım Hatta Bana Da Denediler Diye , Tam O Sırada Şifreniz Değişti Bildirimi Geldi Instagram'dan. Bende Ne Olduğunu Anlamadım Yeniden Şifre Oluşturmak İçin Şifremi Unuttum Bölümüne Geldim. Numaramı Yazdım Ama Oradaki Numara Değişmiş. Hesaba Erişim Yapamıyo linkle tüm erişim bilgilerine ulaşıp deitirmişler kökten hesabı alman aşırı zor tabiki hesaı kapatmadıysalar

dm ile sana gönderilen linke giriş yaptın anda tüm erişim bilgilerine ulaşmışlar değiştirmişler hesabı geri alman çok zor tabi kapatmadıysalar

saxdlabel

Üye
13 Kas 2021
86
17
washington
Hesap kapalı değilse tahribat .com dab giriş yap

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
864
429
pshing saldırı yemissiniz emailinizi vede kaydettiyseniz telefonunuzu veya cift fokturlu yapiysaniz tekrar erişmeye çalışın bunları yapmadiysaniz degisitirlmemise alabilirsiniz bir ihtimal ama degismisse çoğu emailde dahil Instagram ekibine başvurun iyi forumlar

by.destan

Yeni üye
8 Ara 2021
5
2
türkiye
cok gecmıs olsun kardesım orayla burayla ugrasmaktansa dırek sıber daıre baskanlıgı ara bıldırımını yap meıl adresı ıle hesap bılgılerını yollamanı ıstıyorlar ekran goruntusunu al yolla sonrasında ınstagram ıle ıletısıme gec mutlaka senın ıcın bı gelısmeler olucaktır

enkidum

Üye
12 Ağu 2010
100
25
Linke tıklasan bile herhangi bir izin veya pass girişi yapmadan çalamazlar.İnstagram hack için henüz öyle bir teknoloji gerçekleştirilmedi 😃

Buna rağmen eğer şifreniz çalındıysa muhtemelen başka bir yerde hatanız veya zaafınız vardır.

ancients123

Uzman üye
9 Nis 2016
1,723
338
bana kalırsa birisi şifreni ele geçirmiş bi şekilde mesajla pek bir ilgisi yok gibi eğer linke tıklamadıysan sadece biri ele geçirmiş ve o mesaja baktığınızda yapmış ya önceden ayarlanmış bir oyun ya da tamamiyle denk gelmiş

yusuf3r3nn

Yeni üye
10 Kas 2021
41
12
Instagram destek ekibi gmail ile yazarak iletişim kurabilirsin psihng yöntemine düşmemek elde değildir sadece çok iyi bilmen lazım :) Üzgünüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.