Doğan,Şahin Veya Flash ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EcLipsee

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,358
0
30
Arkadaşlar Araba Alacağız Fakat Şimdi Karar Veremiyorum Doğan Modifiye Olur Ama Şahin Daha Kolay Olur Çünkü Doğandan Ziyade Şahinin Parça Değişimi Hem Ucuz Olur Hemde Birçok Parça Değişebilir Fakat Motor 1400-1500 Motor

Flash'a Gelirsek Renault Flash Hem Daha Sonralarda Çıktı Hemde 1700 Motor Ayrıca Kolayda Modifiye Oluyor Ve Çok Spor Araba Bununda Dezavantajı Var Bu Arabalara ''Uçan Tabut'' Diyorlar Kasası Çok Hafif 4-5 Sene Önce Kaza Yapmıştık Aynı Arabayla Bagaj Kapağı Vs Tarlaya Uçmuş :D Şimdi Karar Veremiyorum Sizce Neyapayım ? Yeni Model Al Derseniz Aslında Alırım Fakat Modifiye Edemem Neyapayım ? Babamda Hız Tutkunuymuş Bazen Anlatır Bekarken Bende Flash Vardı 170-180 Basardım Hep Der :D Bende Öyleyim Sanırım Flash Alıcam Fakat Karar Veremiyorum ? :D

İnternetten Göz Gezdirin Diye Bulduğum Resimler ;

Doğan ;

Şahin

Flash

Yorumlarınızı Bekliyorum Ama Çıkmak Zorundayım Takip Edemeyeceğim Yorumlara Gece 12 Gibi Bakarım..

wances

Katılımcı Üye
15 Şub 2010
320
0
Kardeş sana tavsiyem Şahin al benim arkaadaşımın 2000 model Şahini vardı enceksiyonlu kardeş,arabanın amartisörleri kestik sonra çelik jant taktık araba manyak bir şey oldu,araba kendini direk benzinden gaza atıyor o biçim manyak bişey oldu,Sakın flash alma,bir zamanlar flash dediğin araba ile benim abimde kaza yapmıştı :D

EcLipsee

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,358
0
30
Kardeş sana tavsiyem Şahin al benim arkaadaşımın 2000 model Şahini vardı enceksiyonlu kardeş,arabanın amartisörleri kestik sonra çelik jant taktık araba manyak bir şey oldu,araba kendini direk benzinden gaza atıyor o biçim manyak bişey oldu,Sakın flash alma,bir zamanlar flash dediğin araba ile benim abimde kaza yapmıştı :D

:D Ama Flashda 1700 Motor İşte O Akılımı Karıştırıyor

ByGokay

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
296
0
Look Back
Hız istiyorsan honda v-tech derim ama fiyatı tabi var.
Ama Benim Tercihim Golf mk2 veya mk3'dür.
German Style de çok yakışıyor zaten.
mk1de çok güzel yapılıyor ancak mk1in temizini gerçekten bulman çok zor.
Şahin alırsan üstünde 3000 tl para harcayıp gerçekten çok canlı bi araç yapabilirsin tabi
Ama Bence sen önce modifiye tarzını söyle.
German istersen Golf
Hız istersen honda derim.

EcLipsee

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,358
0
30
Evi Sattık Elimize 80 Milyar Para Geçti Şimdi Fakat Ben Modifiye Olacak Hızlı Estetik Güzel Bi Araba İstiyorum ;) En Çok Duyduklarımda Bunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.