Dolandırıcının hacklenmesini istiyorum

nonanik

Üye
6 Ağu 2008
68
0
Hırsızın facebook adresi : https://www.facebook.com/TreLiaOgo
Hırsızın telefon numarası : 0543 952 58 20

Bu hırsız League of legends hesabı sattı bana 180tlye ve ardından hesabı 21 gizli sorusu sayesinde geri aldı . Beni dolandırdıktan sonra bir çok kişiyi bu hesapla dolandırmış ve dolandırmaya devam etmekte . Hack bilgim yok denilecek kadar az tek yapabildiğim antivirüslerin yakalayabildiği bi keylogger kullanabilmek . Tek isteğim bu hırsıza verebileceğim kadar zarar vermek . Yardımcı olabilecek kişiye dolandırıldığıma dair tüm kanıtları atıcam . Buraya koyardım ama reklam olmasın diye koymuyorum . Açıkçası sizlerin elinden bişey gelirmi onuda bilmiyorum bi umut bu konuyu açıyorum ...

trhaz

Katılımcı Üye
29 Haz 2015
564
0
Bursa

Bu hırsız League of legends hesabı sattı bana 180tlye ve ardından hesabı 21 gizli sorusu sayesinde geri aldı . Beni dolandırdıktan sonra bir çok kişiyi bu hesapla dolandırmış ve dolandırmaya devam etmekte . Hack bilgim yok denilecek kadar az tek yapabildiğim antivirüslerin yakalayabildiği bi keylogger kullanabilmek . Tek isteğim bu hırsıza verebileceğim kadar zarar vermek . Yardımcı olabilecek kişiye dolandırıldığıma dair tüm kanıtları atıcam . Buraya koyardım ama reklam olmasın diye koymuyorum . Açıkçası sizlerin elinden bişey gelirmi onuda bilmiyorum bi umut bu konuyu açıyorum ...

Kardeşim sosyal mühendislik kullanmış adam azda olsa yapacağın tek şey kısasa kısas :)

blink1337dagger

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,261
42
Chicago İL

Öm at görüşelim ;)

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0

Polise falan ver diyorsunuzda LOL hesap satışı oyun kurallarına aykırı diye biliyorum.
Eğer LOL kurallarında satış yasaksa polis hiçbirşey yapamaz çünkü oyun kuralını başta sen çiğniyorsun.
Ama eğer yasak değilse oyun kurallarında direk polise ver dicemde 180 lira polis + mahkemeyle uğraştırmaya değer mi orasıda sana kalmış tabi.

SDK121

Üye
6 Tem 2015
176
0
kardeş lol satış yasak falan ilgilendirmez gideceksin polise savcılığa suç duyuerusunda bulunacaksın telefonu falan var zaten 2 sn içinde bulurlar çocuğu sonra tazmınat falan aç 3 lkatını al paranın

nonanik

Üye
6 Ağu 2008
68
0
hesap banlanması için oyunun destek ekibine mail attım . Kısaca tamam bakıcaz biz dediler . Ama hala banlanmadı . Tazminat falan almak istediğim bu değil . Dava açmana oraya buraya gitmeye vaktim yok . Tek isteğim adama yardımınızla zarar vermek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.