Dolandırıcıyı şikayet etme hakkında

tankifaruk

Üye
19 May 2018
188
0
Merhaba,
LÜTFEN OKUYUN VE YORUM YAPIN

Dolandırıcı diye tabir ettiğim kişi hem dolandırdı.Hem forum içi paramı vermedi diye iftira attı.

Geçelim şimdi orasını

Konu: Bakiye takastı.Ben ona ininalden para atacaktım o bana paparadan 90 tl atmamı bekledi. Bende 50 TL Sonra diğerleri dedim.

Attım çünkü TC kimlik onaylıydı(site içi) Meğersem başkasının üzerine onaylamış.

Forum yönetimi isterseniz ben suç duyursunda bulunurum.Size ihtiyacımız olursa 20 dk ifade verirsiniz tarzı bir şey dedi.

Yani nasıl kanıtlyabilirim ki ? Konuşmalar ve ekran görüntüleri yeter mi ? Parayı gönderdiğimi nasıl kanıtlarım.Olaya ininalde mi şahit olacak.

Sizce ne yapmalıyım ?​

R3X

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
462
27
HAKLI
Yapacak bişey yok 50 lira için uğraşacaksan keyfin bilir. Savcılıga suç duyurusunda bulun. Ama biraz ugraşacaksın. İfadeydi Karakoldu vs vs.

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
Merhaba bu forum üzerinden gerçekleşmedi.

Dikkatli okursanız bu forum ile tam alakalı olmadığını görebilirsiniz.

ihbar.png

Son düzenleme:

AlmightyTURK

Yeni üye
16 Eyl 2018
5
0
hacım şimdi ben 7K dolandırıldım adamın adresini ana baba adını tc sini vesaire ! kendi imkanlarımla ! buldum çünkü başsavcı ile yaptıgım konusmada benimle dalga geçildi bi bok olmaz denildi. ee adres tc numara ana baba adı herşey var kanıt ta var dedim işe yaramaz dediler iki kere takipsizlik kararı aldım demem o ki ülkede adalet yok geçmiş olsun

ProHaydoTR

Katılımcı Üye
23 Eyl 2013
442
1
Aydın
Merhaba,
LÜTFEN OKUYUN VE YORUM YAPIN

Dolandırıcı diye tabir ettiğim kişi hem dolandırdı.Hem forum içi paramı vermedi diye iftira attı.

Geçelim şimdi orasını

Konu: Bakiye takastı.Ben ona ininalden para atacaktım o bana paparadan 90 tl atmamı bekledi. Bende 50 TL Sonra diğerleri dedim.

Attım çünkü TC kimlik onaylıydı(site içi) Meğersem başkasının üzerine onaylamış.

Forum yönetimi isterseniz ben suç duyursunda bulunurum.Size ihtiyacımız olursa 20 dk ifade verirsiniz tarzı bir şey dedi.

Yani nasıl kanıtlyabilirim ki ? Konuşmalar ve ekran görüntüleri yeter mi ? Parayı gönderdiğimi nasıl kanıtlarım.Olaya ininalde mi şahit olacak.

Sizce ne yapmalıyım ?​

forum sahibi zaten dünden itibaren dolandırıcıları savcılıga vericegini söylemisti bence sikayetci olabilirsin bugün senden alır 50 - 90 yarın benden alır 50 - 90 öyle öyle yolunu bulur kötü bi para da degil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.