Dolandırıldım,Çözümü aslında basit

ensgzn1

Üye
7 Kas 2015
202
0
Ankara
Arkadaşlar 3 ay önce PS4 oyununu internetten satın aldım. Oyun dijital olduğu için CD felan yok. Sadece verdikleri hesabı girip indiriyosunuz bu kadar. Parasını verdim hesabı verdiler bana. E posta şifresini de istedim tamamen güvene almak için. Onlarda da olmadığını söylediler. Neyse oyunu 2 aydır sorunsuz oynuyodum, şimdi şifre değişmiş giremiyorum. Sanırım satın aldığım yer hesabı değiştirip tekrar satacak. Email adresine ulaşabilirsem hesap tamamen benim olacak. Şifre de öyle zor değildir. Aldığım şifrelerden ötürü bunları söylüyorum. Bu noktada bana yardımcı olabilecek var mı ?

hasan38temur

Uzman üye
24 Eki 2015
1,864
0
112
Çıktın
adamlar şifrenin kendilerinde olduğunu kabul etmiyor hocam. Brute force eskiden kullanmışlığım var ama şuan nasıl yapacağımı bilmiyorum. Ayrıntılı bildiğiniz rehber varsa atabilirmisiniz?

Orta düzeyde hack arşivlerinin içinde mail brute force var onu deneyebilirsin zor bir şifreyse kırmak günlerini alır. Aldığın yerin ismini tam olarak ne?

bastalavista

Uzman üye
18 Ağu 2011
1,029
0
Ev
üstüne soğuk su içilir kardesim brute falan uğraşma boşuna hem günlerce beklersin hem de sonuca ulaşma ihtimalin çok düşük çünkü adamların basit şifre koyacagını sanmıyorum kanıt falan varsa şikayette bulun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.