Çözüldü Dolandırıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TugraS

Üye
30 Tem 2017
229
0
Arkadaşlar youtube hesabımı sattım, sattığım kişi facebook hesabımı çaldı telefon numarasını değiştirmemiş bende ordan geri aldım, bir suç olur mu? Olursa geri atıcamda o yüzden soruyorum.

Son düzenleme:

Trakyali59

Yeni üye
24 Mar 2018
45
0
Normalde hukuki olarak suç ama adamda bir suç işlediği için işlenen suçu belgele elinde kalsın karşılıklı olacağı için o şikayet etmezse sende etmezsin

hellscream2

Uzman üye
4 Tem 2013
1,001
0
Hiçbirşey Yapmana Gerek Adama Fatura Matura Kesmedin Nasılsa Sattığında Sıkıntı Olmaz Dediğim Gibi Gönlünü Rahat Tut Dostum..

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
@keyloggertc hocamında dediği gibi gmaili ona sattığın için her şey onun oluyor. Fakat sen gene de kafanı takma o senden sadece youtube kanalını almak için bir ücret ödemiş ve taşkınlık edip senin facebook hesabını da ele geçirmiş. Bundan dolayı bir sıkıntı yok.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.